کد خبر: 69546 A

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی:

دومین جلسه هیات قرآنی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

ایلنا: مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی گفت: ترغیب جوانان و ورزشکاران به فراگیری معارف قرآنی غنای معرفتی جوانان در زندگی را افزون تر می‌کند.
به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، اکبر محمودی در جلسه هیات قرآنی اداره کل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه جوانان امروز تشنه معرفت ناب و زلال قرآنی هستند افزود: این علاقه در آمیختگی جوانان با مسائل دینی و قرآنی در منش و رفتار جوانان و ورزشکاران در عرصه های مختلف به وضوح قابل مشاهده است.
وی با اشاره به بحث اهمیت مباحث فرهنگی در بین ورزشکاران و جوانان تصریح کرد: آموزه‌های قرآنی بهترین و آرمانی‌ترین الگوهای فرهنگی در جهت تلطیف روح معنوی جوانان و ورزشکاران بوده و هیات‌های قرآنی اداره کل و به تبع آن شهرستان‌ها با هدف ترویج فرهنگ قرآنی شکل گرفته تا بحث فعالیت‌های ورزشی را با جنبه‌های معنوی مزین گرداند.
محمودی افزود: این اداره کل تمام توان و تلاش خود را در جهت رونق مباحث قرآنی در بین ورزشکاران و جوانان بکار خواهد گرفت و در راستای هرچه بهتر اجرایی شدن این طرح پیشنهادات و طرح های دلسوزان مباحث فرهنگی و علاقمندان به فعالیت‌های قرآنی راه گشا خواهد بود.
دومین جلسه هیات‌های قرآنی اداره کل ورزش و جوانان با حضور اعضای هیات امنا شامل دبیر تشکل‌های فعال قرآنی استان؛نماینده دارالقرآن مرکز استان؛ مسئول بسیج ورزشکاران استان و معاونت فرهنگی و امور جوانان و سرپرست گروه امور فرهنگی و تربیتی اداره کل به ریاست مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر