کد خبر: 74679 A

اعضای انجمن سینمای جوان مراغه، با بیش از 15 فیلم در دومین جشنواره فیلم کوتاه «فیلم اولی‌ها» و چهل و نهمین جشنواره منطقه ای سینمای جوانان با عنوان «بام ایران» حضور دارد.

ایلنا: اعضای انجمن سینمای جوانان دفتر مراغه در دو جشنواره « فلیم اولی ها » و « بام ایران » حضوری پرشور دارند.

به گزارش ایلنا از مراغه، اعضای این انجمن با بیش از 15 فیلم در دومین جشنواره فیلم کوتاه « فیلم اولی ها» و چهل و نهمین جشنواره منطقه ای سینمای جوانان با عنوان « بام ایران» شرکت کرده‌­اند.

هنرجویان دوره های بلند مدت فیلمسازی این انجمن، پس از پایان دوره های آموزش تخصصی اولین اثر خود را با موضوعات داستانی، مستند و مستند اجتماعی و به عنوان پروژه پایان تحصیلی، در این جشنواره ارایه کرده اند.

 دومین جشنواره فیلم اولی ها با هدف توجه به لزوم بستر سازی برای کشف استعدادهای جدید در تداوم فرآیند آموزشی انجمن و ایجاد انگیزه توسط انجمن سینمای جوانان ایران در سال 92 برگزار می‌شود.

همچنین آثار هنرمندان این انجمن در قالب فیلم‌های کوتاه تولید شده در قطع Dv و Dvcam در چهل و نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان که از دهم تا سیزدهم تیرماه سال 1392 به مدت چهار روز در استان چهارمحال و بختیاری و با حضور استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، زنجان، گیلان، كرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، گلستان، خوزستان، لرستان، مركزی و چهارمحال و بختیاری برگزار می شود به رقابت با سایر آثار خواهند پرداخت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر