کد خبر: 74685 A

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه:

دانشجویان بسیجی با بصیرت آرمان‌ها و ارزش‌های نشأت گرفته از تعالیم اسلامی را سرلوحه افکار خود قرارداده اند.

ایلنا: نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه گفت: بسیج دانشجویی با تبعیت از رهبری و ولایت پایداری و عزت انقلاب اسلامی را بیمه کرده و پیشرفت‌های چشمگیری را در تمامی زمینه ها موجب شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مراغه، حجه الاسلام اباصلت فیضی زاده در نشست بصیرتی و روشنگری بسیج دانشجویی آموزشکده فاطمه الزهرا(س) شهرستان مراغه با بیان اینکه دانشجویان بسیجی با بصیرت آرمان‌ها و ارزش‌های نشأت گرفته از تعالیم اسلامی را سرلوحه افکار خود قرارداده اند، افزود: برای به ثمر رسیدن انقلاب و ارزشهای والای اسلامی خونهای پاک و مطهری برای اقتدار ایران اسلامی اهدا شده است.

وی گفت: مردم با اتکاء به ولایت و حضور حداکثری در انتخابات فتنه دشمنان را خنثی نموده و تمامی توطئه های شوم فتنه گران را نقش برآب خواهند کرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه مراغه با بیان اینکه انتخابات بهترین فرصت برای تجلی اقتدار و عظمت ایران اسلامی درعرصه های جهانی است، افزود: جوانان باید با تقویت بصیرت دینی و انتخاب اصلح استقلال و آزادی جمهوری اسلامی را رقم زده و دراین راه هوشیارانه عمل کنند.

فیضی زاده بر پیاده کردن منش و رفتار شهیدان در تمامی مراحل زندگانی تاکید کرد و افزود: باید نخبگان درتبیین و تشریح افکار و ایده ها ارزشها و آرمانهای اسلامی را مد نظر قرار دهند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر