کد خبر: 75255 A

بین 19 تیم تقسیم می‌شود؛

اواخر مسابقه به دلیل استقبال بیش از حد تماشاگران و مسدود شدن بخشی از جاده تعیین رقابت،رکابزنان وارد لاین مخالف شده و ثبت زمان و نفرات مسیر نشد و در جلسه فنی و هماهنگی که با حضور نماینده UCI برگزار شد مقرر شدجوایز مرحله اول تور بیست و هشتم بین 19 تیم تقسیم شود.

 ایلنا:مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت:جوایز مرحله اول تور بیست و هشتم بین 19 تیم تقسیم می شود.
به گزارش خبرنگار ایلنا از مراغه،  سیدمحمد شروین اسبقیان در جلسه هماهنگی تور، پس از پایان مرحله اول افزود:اواخر مسابقه به دلیل استقبال بیش از حد تماشاگران و مسدود شدن بخشی از جاده تعیین رقابت،رکابزنان وارد لاین مخالف شده و ثبت زمان و نفرات مسیر نشد و در جلسه فنی و هماهنگی که با حضور نماینده UCI برگزار شد مقرر شدجوایز مرحله اول تور بیست و هشتم بین 19 تیم تقسیم شود.

یست و هشتمین دوره تور دوچرخه‌سواری بین‌المللی ایران (آذربایجان) در شرایطی روز چهارشنبه به طور رسمی آغاز به کار کرد که اواخر مسابقه به دلیل استقبال بیش از حد تماشاگران و مسدود شدن بخشی از جاده تعیین رقابت، رکابزنان وارد لاین مخالف شدند.

نخستین مرحله از بیست و همشتمین دوره تور دوچرخه‌سواری بین‌المللی ایران(آذربایجان) روز چهارشنبه با حضور 93 دوچرخه سوار برگزار شد و الچین اسداف رکابزن جمهوری آذربایجان پیراهن طلایی را بر تن کرد.

همچنین طبق نتایج خط‌های امتیازی و کوهستان؛ کمیته فنی مسابقات نفرات برتر را به شرح زیر اعلام کرد:

ال چین اسدوف از جمهوری آذربایجان، صاحب پیراهن طلایی

سعید نوید فرد از تیم مختلط استان‌ها، دارنده پیراهن بهترین رکابزن آسیا

وحید غفاری از تیم آینه زمانی تبریز،دارنده پیراهن بهترین رکابزن کوهستان

بیست و هشتمین دوره تور دوچرخه سواری ایران با جایزه 50 هزار یورویی از یکم تا ششم خرداد با حضور 19 تیم داخلی و خارجی در مسیرها و جاده‌های دو استان آذربایجان شرقی و غربی در حال برگزاری است.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر