کد خبر: 75266 A

توسط شهرداری تبریز تجلیل شد؛

کارگران خدمات شهری و پاکبانان حافظ پاکی شهر، سلامت شهروندان و ضامن حیات شهرهستند.

ایلنا: طی مراسمی توسط مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز، بهرام غیبی، پاکبان نمونه و یابنده طلا و جواهرات چهل میلیون تومانی تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز در مراسم ویژه ای که به منظور تجلیل از پاکبان نمونه و امانت دار تبریز برگزار شده بود خطاب به پیمانکارانخدمات شهری طرف قرارداد شهرداری تبریز گفت: ما همواره در تلاشیم تا مشکلات و موانعرا مرتفع سازیم تا بدین ترتیب شاهد ارایه خدمات هر چه بهتر به شهروندان باشیم.

علیرضا اصغری، همچنین ضمن تقدیر از حسن نیت و توجه پیمانکاران نسبت به رفع مشکلات کارگری وپرداخت به موقع حق و حقوق آنان، خواهان افزایش سطح بهره وری خدمات شهری ارایه شدهبه شهروندان تبریزی شد.

وی همچنین با تاکید بر والا بودن مقام کارگر، گفت: کارگران خدمات شهری و پاکبانان حافظ پاکی شهر، سلامت شهروندان و ضامن حیات شهرهستند.

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز سپس با اشاره بهامانتداری و صداقت پاکبانان نمونه تبریزی بهرام غیبی که طلا و جواهرات چهلمیلیون تومانی را به صاحب اصلی اش باز گردانده بود، ضمن تجلیل و قدردانی از اقداماین کارگر زحمت کش، خواستار اوج نهادن به پاکبانان و خادمین شهرداری از سوی تمامیشهروندان شد.

اصغری در ادامه این مراسم با اهدای دسته گل و پرداخت پاداش پنجمیلیون ریالی از سوی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز از امانتداری و صداقتاین پاکبان قدردانی نمود.

شایان ذکر است بهرام غیبی 28 ساله از پاکبانان شهرداری تبریزبوده که در تاریخ 28 فروردین سال جاری با پیدا کردن طلا و جواهرات چهل میلیونتومانی بلافاصله آنها را به صاحب اصلی اش بازگرداند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر