کد خبر: 75321 A

فرماندار ویژه میانه؛

با توجه به اینکه وضعیت اقتصادی نیز بر مردم فشار آورده، تبلیغات کاندیداها نباید بر آزار و اذیت مردم بیافزاید./رعایت قانون از سوی کاندیداهای انتخاباتی سبب خواهد شد تا انتخابات در کمال صحت، آرامش و اطمینان همچون سال‌های گذشته برگزار شود.

ایلنا: فرماندار ویژه میانه گفت: کوچکترین حرمت شکنی و بداخلاقی انتخاباتی پیگرد قانونی خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از میانه؛ تقی خلفاپور در جلسه توجیهی کاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی در خصوص تخلفات تبلیغاتی افزود: کسانی که احساس مسئولیت کرده و پا به عرصه انتخابات گذاشته اند، بعنوان پیشاهنگان اصلی ایجاد حماسه سیاسی به شمار می روند.

وی برضرورت رعایت موارد قانونی ذکر شده در آیین تبلیغات انتخاباتی از سوی کاندیداها تاکید کرد و گفت: رعایت قانون از سوی کاندیداهای انتخاباتی سبب خواهد شد تا انتخابات در کمال صحت، آرامش و اطمینان همچون سالهای گذشته برگزار شود.

خلفاپور به وضعیت سیاسی و اجتماعی خاص جامعه اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه وضعیت اقتصادی نیز بر مردم فشار آورده، تبلیغات کاندیداها نباید بر آزار و اذیت مردم بیافزاید.

وی اظهار داشت: برای هرکار خیر اجتماعی، شرایطی متصور است و قانونگذار هم برای انجام این خیر چارچوبه ای تعریف کرده و ما هم دست در دست هم داده ایم تا به نحو احسن در راستای اجرای قانون و خواسته های مردم عمل کنیم چراکه بدون رعایت قانون این کار خیر ممکن است تبدیل به شر شود.

خافاپور با اشاره به تفاوت انتخابات امسال با انتخابات سال‌های گذشته گفت: تمامی لایه های اجرای انتخابات مشخص شده، آموزش‌ها و توجیه آنان در حال اجرا بوده و سیستم گردش امور انتخابات کاملاً منظم برنامه ریزی شده و هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

وی مهمترین دغدغه فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در انتخابات را تبلیغات کاندیداها خواندو گفت: قسمت اعظم این نگرانی مربوط به کاندیداها، طرفداران و مدل تبلیغات آنهاست که امیدواریم در تبلیغات به قانون نمایند.

فرماندار ویژه میانه افزود: کاندیداها با اقدام قانونی می توانند به فرهنگ سازی در این زمینه کمک كنند.

خلفاپور اظهارامیدواری کرد که بعد از شمارش آرا و انتخاب افرادی اصلح، نجیب، سالم، عالم و متدین شاهد جوی آرام و لذت بخش در میانه باشیم.

در این جلسه آیین نامه اجرایی تبلیغات کاندیداهای شوراهای شهر قرائت شد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر