کد خبر: 75332 A

داوطلبین می توانند طبق اعلام قبلی، بعد از یک هفته با مراجعه به سامانه http://eatvto.ir با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده، و یا با درج مشخصات فردی، نتیجه خود را دریافت كنند.

ایلنا: رییس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی گفت: بیش از 16 هزار نفر به منظور کسب گواهینامه فنی و حرفه ای در آزمونهای هماهنگ مرحله اول در این استان شرکت کردند.
به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، غفاری افزود: از این تعداد 8 هزار و409نفر در آزمون پایان دوره مراکز دولتی و غیر دولتی و 3 هزار و 580 نفر برای کسب گواهینامه مهارت صنعت ساختمان و 6 هزار و 113 نفردر آزمون رشته های دیگر از جمله صنایع دستی و فرش و نان به رقابت پرداختند.

وی تصریح کرد: این آزمونها در 20 حوزه شهرستانی و در 187 حرفه برگزار شد که از این میان، 162 حرفه به آزمون هماهنگ پایان دوره، 17 حرفه به آزمون صنعت ساختمان و 8 حرفه به آزمون صنایع دستی اختصاص داشت

غفاری همچنین خاطرنشان ساخت: داوطلبین می توانند طبق اعلام قبلی بعدازیک هفته با مراجعه به سامانه http://eatvto.ir با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده، و یا با درج مشخصات فردی، نتیجه خود را دریافت نمایند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر