کد خبر: 75345 A

بر این اساس پس از بررسی سوابق افراد در نهایت برای هر شعبه اخذ رای، 5نفر به صورت قطعی و2نفر ذخیره انتخاب شدند.

ایلناا: طی جلسه ای باحضور اعضای هیات های اجرایی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، اعضای شعب ثبت نام و اخذ رای شهرستان جلفا مشخص شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از جلفا، فرماندار شهرستان جلفا دراین جلسه گفت: مهمترین نکته در انتخابات، رعایت بی‌طرفی و اجرای قانون به صورت دقیق از سوی عوامل اجرایی انتخابات است، چرا که اجرای صحیح قانون، موجب شرکت پرشور وگسترده مردم در انتخابات شده و یاس و ناامیدی دشمنان قسم خورده انقلاب را در پی دارد.

سیفی افزود: به برکت انقلاب اسلامی، کارهای زیادی انجام گرفته است و در دنیا هیچ کشوری را نمی توان پیدا کرد که در عرض 34سال این طور در زمینه علم و فن آوری پیشرفت داشته باشد. اینها همه در سایه انقلاب شکوهمند اسلامی و همت بلند مردم همیشه در صحنه ایران سربلند میسر شده است.

وی گفت: به حول وقوه الهی، مردم ایران اسلامی باید باحضور در صحنه فردی شایسته،وارسته،مومن،متعهد،انقلابی،اهل استقامت و عزم و ایستادگی و برخوردار از همت جهادی را انتخاب کنند که بتواند بار سنگین عزت و پیشرفت کشور را به دوش کشیده و به جلو ببرد.

برپایه این گزارش، سپس اعضای هیات اجرایی چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی و یازدهمین دوره ریاست جمهوری، پس از بررسی سوابق افراد در نهایت برای هر شعبه اخذ رای 5نفر به صورت قطعی و2نفر ذخیره انتخاب کردند.
 از 80 شعبه اخذ رای، 38 شعبه در شهرهای جلفا، هادیشهر و سیه رود و 42 شعبه برای روستاهای شهرستان در نظر گرفته شده که 68 شعبه ثابت و 12 شعبه نیز سیار خواهد بود.

انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری وچهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر وروستا 24خرداد در سراسر کشور برگزار خواهد شد

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر