کد خبر: 75364 A

نماینده اتحادیه جهانی دوچرخه سواری:

مرحله دوم تور دوچرخه سواری بین المللی ایران – آذربایجان در بالاترین سطح برگزار شد.

نماینده اتحادیه جهانی دوچرخه سواری گفت: مرحله دوم تور دوچرخه سواری بین المللی ایران – آذربایجان در بالاترین سطح برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جمال الدین محمود در دیدار با دکتر بیگی استاندار آذربایجانشرقی تصریح کرد: مرحله دوم تور ایران -آذربایجان از نقطه اغاز و استارت در بهترین شرایط فنی و اجرایی و با دقت و ریز بینی ستاد برگزاری در مسیر مراغه به ارومیه برگزار شد که جای تشکر دارد.

نماینده UCI تصریح کرد: اتفاق مرحله اول بر اثر اذهام بیش از حد مردم و علاقمندان و مسدود شدن مسیر مسابقه و ورود دوچرخه سواران به لاین مخالف شد تا تصادف و اتفاقی پیش نیاید.

وی افزود: مرحله دوم تور در حد بسیار بسیار عالی برگزار شد و هیچ مشکلی در خصوص استارت، مسیر و خط پایان بوجود نیامد.

جمال الدین محمود افزود: امنیت دوچرخه سواران در مرحله دوم و 1 کیلومتر پایان آن در حد عالی بود و این روند در ارتقاء تور نقش مهمی دارد.

نماینده UCI افزود: کمیته مدیریت UCI هر ساله مهر ماه گزارش های کمیسر ها را بررسی و در ارتقاء تور ایران – آذربایجان بررسی خواهد کرد و این پتانسیل در تور دوچرخه سواری بین المللی ایران – آذربایجان برای ارتقاء وجود دارد چون ستاد برگزاری و استان آذربایجانشرقی ثروت و توانمندی را دارد.
بیست و هشتمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی ایران (آذربایجان) در 888 کیلومتر در 6 مرحله در مسیر استانهای آذربایجانشرقی و آذربایجانغربی برگزار می شود.

در بیست و هشتمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی ایران (آذربایجان) 13 تیم خارجی و 6 تیم داخلی حضور دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر