کد خبر: 75365 A

در تور دوچرخه‌سواری بین‌المللی ایران؛

در رده بندی تیمی دوچرخه‎سواران تور در مرحله سوم بریسا اسپور ترکیه با زمان 8 ساعت و 5 ذقیقه و 48 ثانیه اول شد وشهرداری ارومیه تیم ملی امید ایران با مشابه زمانی دوم و سوم شدند.

ایلنا-خوی: مرحله سوم بیست و هشتمین دوره تور دوچرخه‌سواری بین‌المللی ایران(آذربایجان) بعد از ظهر امروز جمعه با قهرمانی اولیس کونکوفسکی از تیم دوکلاپرای چک به اتمام رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مرحله سوم بیست و هشتمین دوره تور دوچرخه‌سواری بین‌المللی ایران(آذربایجان)صبح امروز جمعه سوم خرداد ماه برگزار شد و در این مرحله از تور، 93 دوچرخه‌سوار مسیر 126 کیلومتری ارومیه تا خوی را طی کردند که در پایان الویس کونکوفسکی از تیم دوکلاپرای چک با زمان 2 ساعت و 41 دقیقه 46 ثانیه قهرمان شد.

مارسل کارلس از تیم رودی پروجک آلمان با زمان 2 ساعت و 41 دقیقه و 50 صدم ثانیه در جایگاه دومی ایستاد و رجب اولانان از تیم بریسا اسپور ترکیه با زمان 2ساعت و 41 دقیقه و 52 ثانیه به مقام سومی رسید و بهنام خسروشاهی رکابزن تبریزی تیم ملی امید ایران با زمان 2 ساعت و 41 دقیقه و 56 ثانیه با چند صدم ثانیه به مقام چهارمی رسید.

در پایان مرحله سوم تور ایران، پیراهن طلایی به مانند مرحله گذشته به الویس کونکوفسکی با زمان 7 ساعت و 14 دقیقه و 56 ثانیه رسید مارسل کارلس از تیم رودی پروجک آلمان با زمان 7 ساعت و 15 دقیقه و 6 ثانیه در رده دومی و رجب اولانان از تیم بریسا اسپور ترکیه با زمان 7 ساعت و 15 دقیقه و 9 ثانیه در رده سومی ایستاده است، ضمن اینکه پیراهن امتیازی هم به این ورزشکار با 13 امتیاز اختصاص یافت.
وحید غفاری از تیم آینه زمانی صاحب پیراهن بهترین دوچرخه‌سوار کوهستان با 17 امتیاز شد و پیراهن بهترین رکابزن آسیا هم به بهنام خسروشاهی رکابزن تبریزی تیم ملی با زمان 7 ساعت و 15 دقیقه و 18 ثانیه رسید.

در رده بندی تیمی دوچرخه‎سواران تور در مرحله سوم بریسا اسپور ترکیه با زمان 8 ساعت و 5 ذقیقه و 48 ثانیه اول شد وشهرداری ارومیه تیم ملی امید ایران با مشابه زمانی دوم و سوم شدند.

رده بندی کلی تیم‌های شرکت کننده تا پایان مرحله سوم بریسا اسپور ترکیه با مجموع زمانی 21 ساعت و 45 دقیقه و 57 ثانیه در صدر جدول جای گرفت و تیم شهرداری ارومیه و تیم ملی هنگ کنگ با همان زمان در رده های دوم و سوم ایستاده اند و تیمهای آموری ویتای اوکراین، تیم ملی آلبانی و تیم ملی ایران در رده های چهارمی تا ششمی هستند.

مرحله چهارم این رقابت‌ها فردا شنبه چهارم خردادماه در مسیر 152 کیلومتری ارومیه تامنطقه آزاد ارس برگزار می‌شود.

بیست و هشتمین دوره تور دوچرخه سواری ایران با جایزه 50 هزار یورویی از یکم تا ششم خرداد با حضور 19 تیم داخلی و خارجی در مسیرها و جاده‌های دو استان آذربایجان شرقی و غربی در حال برگزاری است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر