کد خبر: 75369 A

این فروشگاه در محل مجتمع تجاری و خدماتی الماس تبریز كه چندی پیش با مشاركت شهرداری تبریز و در جوار پل اتحاد ملی احداث شده بود، مورد بهره برداری رسمی قرار گرفت.

ایلنا- تبریز: با مشارکت شهرداری تبریز بزرگ‌ترین و مجهزترین فروشگاه زنجیره‌ای شمالغرب و (شعبه شماره 200) فروشگاه رفاه به مناسبت سالروز میلاد امام علی (ع) و سوم خرداد روز آزادسازی خرمشهر در تبریز به بهره برداری رسید.

به گزارش ایلنا این فروشگاه در محل مجتمع تجاری و خدماتی الماس تبریز که چندی پیش با مشارکت شهرداری تبریز و در جوار پل اتحاد ملی احداث گردیده بود، مورد بهره برداری رسمی قرار گرفت.

مجموعه تجاری و خدماتی الماس تبریز به عنوان یکی از طرح‌ها و پروژه‌های مشارکتی و سرمایه‌گذاری شهرداری تبریز پس از احداث و تکمیل، به منظور راه‌اندازی مجموعه بزرگ فروشگاهی رفاه تحویل مدیریت این مجموعه در استان شده بود که این امر پس از تجهیز و آماده‌سازی فنی و نیز طراحی سالن‌ها و غرفه‌های مورد نظر افتتاح و تقدیم شهروندان تبریزی شد.

مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه در کشور در این مراسم طی سخنانی تلاش برای توزیع مستقیم کالاها و محصولات مورد نیاز شهروندان ایرانی در کم‌ترین زمان و با بهترین و مناسب‌ترین کیفیت و قیمت را رسالت اصلی این مجموعه اعلام کرد و گفت: توزیع مناسب کالاها و مایحتاج مردم و تأمین یکجای سبد مصرفی شهروندان ایرانی غایت اصلی این مجموعه به شمار می‌رود و ما در این راه نیازمند همکاری و مشارکت تمامی بنگاه‌ها، واحدها و مجتمع‌های تولیدی و توزیعی کشور هستیم.

رشیدی در عین حال با قدردانی از احساس مسوولیت شهردار تبریز و دیگر مدیران و کارکنان این مجموعه در مشارکت با شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه در احداث این مجموعه بزرگ و بی نظیر ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک و در سایه تداوم همین همکاری‌ها تعداد فروشگاه های زنجیره ای استان و شهر تبریز افزایش یابد.

مدیر فروشگاه های زنجیره ای رفاه آذربایجان شرقی نیز در این آئین طی سخنانی با اشاره به ویژگی‌های این مجموعه گفت: این فروشگاه با پیش بینی امکانات و زیرساخت‌های رفاهی و خدماتی شامل شهربازی برای کودکان، 300 دستگاه پارکینگ اختصاصی و زیرساخت‌های دیگر طراحی و احداث گردیده و تقدیم مردم شریف تبریز می‌شود.

محسن رضاخانی تصریح کرد: علاوه بر این، در این فروشگاه بیش از 20 هزار قلم از گروه‌های مختلف کالایی جهت فروش و عرضه به شهروندان ارایه خواهد شد.

به گفته وی این مجموعه با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد ریال با مشارکت شهرداری تبریز احداث و تحویل مدیریت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در آذربایجان شرقی شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر