کد خبر: 75458 A

در بیست و هشتمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی ایران:

در دوره بیست و هفتم، مشکل رادیو تور و ارتباطات رادیویی بود که امسال با نصب تجهیزات کافی تجهیزات و استفاده از دکل های اداره کل منابع طبیعی و همکاری آنان این مشکل در دوره گذشته به یکی از مواردی تبدیل شده که نماینده UCI بر اجرای صحیح آن تاکید کرد.

ایلنا: دبیر ستاد اجرایی بیست و هشتمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی ایران – آذربایجان گفت: ستاد اجرایی در تور دوچرخه سواری بین المللی ایران – آذربایجان نقاط ضعف خود را پوشش داده است.
به گزارش ایلنا از تبریز، ابراهیم فیروزی افزود: در دوره بیست و هفتم انتقاداتی از تور گرفته شده بود که در دوره بیست و هشتم این ضعف ها به نقطه قوت تور تبدیل شده است.
فیروزی تصریح کرد: در دوره بیست و هفتم، مشکل رادیو تور و ارتباطات رادیویی بود که امسال با نصب تجهیزات کافی تجهیزات و استفاده از دکل های اداره کل منابع طبیعی و همکاری آنان این مشکل در دوره گذشته به یکی از مواردی تبدیل شده که نماینده UCI بر اجرای صحیح آن تاکید کرد.
وی تصریح کرد: اتحادیه جهانی دوچرخه سواری UCI سطح انتظارات خود را از تور دوچرخه سواری بین المللی ایران – آذربایجان را بالا برده است و برای ارتقاء آن نیاز به همت و تلاش وافر و ریز بینی های بسیاری است.
فیروزی یادآور شد: ثبت و گزارش نتیجه هر مرحله در کمتر از 10 دقیقه و اعلام آن به نماینده جهانی و تیمها و کادر اجرایی توسط یک شرکت فرانسوی در 2 سال گذشته بیشترین نمره قبولی به تور را داده است.
وی اضافه کرد: انعکاس نکات قوت تور دوچرخه سواری بین المللی ایران – آذربایجان و تلاش همه مسئولین و دست اندرکاران برگزاری تور از سوی رسانه ها یکی از عوامل مهم پیشرفت و ارتقاء این تور در کشور و UCI است و نیاز است خبرنگاران و رسانه های نوشتاری و تصویری بر این نقطه توجه بیشتری داشته باشند.
یست و هشتمین دوره تور دوچرخه سواری ایران با جایزه 50 هزار یورویی از یکم تا ششم خرداد با حضور 19 تیم داخلی و خارجی در مسیرها و جاده های دو استان آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی در حال برگزاری است.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر