کد خبر: 75511 A

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

رییس جمهور بعدی باید به معنای واقعی و نه درشعار فرد تولید گرایی باشد

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: خلق حماسه اقتصادی الزاماتی دارد و اولین الزام آن حمایت از تولید است.

به گزارش  ایلنا، رضا رحمانی در گفتگو با خبرنگاران، با بیان اینکه رییس جمهور بعدی باید به معنای واقعی و نه درشعار فرد تولید گرایی باشد، تأکید کرد: دولت بعدی باید حمایت از تولید را جدی بگیرد، گفت: دولت برای حل مشکلات اقتصادی مانند بیکاری و تورم باید به تولید توجه بیشتری داشته باشد.

نماینده مردم تبریز، آذر شهر و اسکو درمجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت استفاده درست از منابع زیرزمینی و به کارگیری آنها در امر صادرات، افزود: با حمایت و تقویت تولید و صادرات آن وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم بهبود خواهد یافت.

وی با بیان اینکه رییس جمهور بعدی باید به معنای واقعی و نه درشعار فرد تولید گرایی باشد، گفت: خلق حماسه اقتصادی الزاماتی دارد که من فکر می کنم اولین الزام آن حمایت از تولید باشد.
رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس افزود: متاسفانه در سال قبل که سال حمایت از تولید ملی بود و درسال ماقبل آن از تولید به صورت جدی حمایت نشد وتنها بخشی از احکام بودجه که ناظر بر حمایت از تولید بود اجراشد.

رحمانی گفت: از دولت بعدی انتظار داریم که از تولید حمایت ویژه داشته باشد و اقتصاد محور باشد.

طرح حمایت از تولید ملی در دستور کار مجلس

نماینده مردم تبریز، آذر شهر و اسکو درمجلس با تاکید بر این که حمایت از سرمایه گذاری دربخش صنعت و معدن، امر زیربنایی، ارتباطات و حمل و نقل ونوسازی ناوگان حمل و نقل دردولت احمدی نژاد مغفول ماند، افزود: دولت بعدی باید تیم اقتصادی قوی داشته باشد تا بتواند از تمام طرفتها برای تقویت اقتصادی کشور استفاده کند.

به گفته رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس طرح حمایت از تولید ملی در دستور کار مجلس است و بعد از اتمام بررسی لایحه بودجه ۹۲ مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر