کد خبر: 75589 A

فرمانده ناحیه سپاه مراغه:

امام راحل معارف اسلامی و آموزه های دینی را در متن جامعه وسعت داد و حركت انقلاب ایران را به سوی قله های پیشرفت اقتدار تسریع و به عنوان نماد بیداری امت های جهان اسلام شد.

ایلنا- مراغه: فرمانده ناحیه سپاه مراغه گفت: در پرتو بصیرت و در سنگر مستحکم ولایت ,آرمانهای ولایی امام دراندیشه ها تجلی و بیداری اسلامی در امت ها فراگیر شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نصیر بخشی زاده در نشست ستاد بزرگداشت سالروز ارتحال امام (ره) بسیج خواهران ناحیه سپاه مراغه آرمان های امام و شهدا را احیاگر باورها و ارزش های اسلامی عنوان كرد و گفت: امام راحل معارف اسلامی و آموزه های دینی را در متن جامعه وسعت داد و حركت انقلاب ایران را به سوی قله های پیشرفت اقتدار تسریع و به عنوان نماد بیداری امت های جهان اسلام شد.

وی افزود: امام راحل با محوریت ولایت فقیه و با تكیه بر بصیرت دینی و سیاسی ملتی كه رشد یافته مكتب فاطمی و ولایت علوی كه ریشه در فلسفه عاشورا دارد از آزمون های مختلف سرافراز بیرون آمدند و گام های بزرگی در راستای تحقق و تعمق اندیشه های ماندگار انقلاب و حاكمیت الهی به صورت حقیقی برداشتند.

بخشی زاده بر اطاعت محض از ولایت جهت صیانت از آرمانهای اسلام و انقلاب و دستاورد های نظام و پاسداری ازارزش های شهدا تاكید كرد و گفت: مردم با پشتوانه مستحكم ولایت تحریم ها ی دشمنان را تبدیل به فرصت های رشد و توسعه در زمینه های مختلف علمی صنعتی فرهنگی اقتصادی و فناوری هسته ای و تكنولو‍زی کردند.

نشست ستاد بزرگداشت سالروز ارتحال امام راحل (ره)حوزه فاطمه الزهرا ناحیه سپاه مراغه با حضور فرماندهان و شورای حوزه در نماز خانه بسیج خواهران برگزار شد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر