کد خبر: 75625 A

بیست وچهارمین سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) با حضور مردم ولایت مدار و فهیم و بسیجیان و خانواده شهدا و ایثارگران و هئیت رزمندگان اسلام این شهرستان باشکوه تر از سال های پیش برگزار می شود.

ایلنا- مراغه: مسئول بسیج جامعه زنان ناحیه سپاه مراغه از اجرای بیش از 40 برنامه متنوع فرهنگی در حوزه های چهارگانه گانه بسیج خواهران این شهرستان همزمان با بیست و چهارمین سالگرد ارتحال حضرت امام (ره)خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علائی فام گفت: برنامه های بیست و چهارمین سالگرد ارتحال حضرت امام (ره)بسیج خواهران این شهرستان در سال جاری با فضا سازی مناسب با ایام ارتحال و تبین وصایای الهی سیاسی امام به عنوان "روایت ماندگار امام و انقلاب" و توزیع بروشورهایی از نکته و وصایای آن حضرت و برگزاری مراسم گرامیداشت و دعای پرفیض کمیل و ندبه در پایگاه های تابعه آغاز می شود.

وی ختم قرآن و صلوات برای شادی روح پرفتوح امام امت و شهدا و همایش روشنگری و مراسم سوگواری و گرامیداشت بیست و چهارمین سالگرد ارتحال امام (ره) را از دیگر برنامه های سالگرد عنوان کرد.

علائی فام برگزاری مراسم بدرقه زائران مرقد مطهر و ایستگاه صلواتی در مسیر حرکت کاروان و برگزاری مسابقه فرهنگی از اندیشه و وصایای حضرت امام و مراسم الرحمن و مدیحه سرایی از جمله برنامه های مراسم ارتحال برشمرد.

بیست وچهارمین سالگرد ارتحال حضرت امام (ره)با حضور مردم ولایت مدار و فهیم و بسیجیان و خانواده شهدا و ایثارگران و هئیت رزمندگان اسلام این شهرستان با شکوهتر از سال های پیش برگزار می شود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر