کد خبر: 75762 A

در سال 89، 284 پیشنهاد از سوی 77 نفر، در سال 90، 783 پیشنهاد از سوی 381 نفر و در سال گذشته 2 هزار و73 پیشنهاد از سوی یک هزار و 572 نفر به نظام پیشنهادات شرکت گاز آذربایجان شرقی ارائه شده است.

ایلنا- تبریز: به مناسبت روز ملی بهره وری، دومین جشنواره نظام پیشنهادات و بهره‌وری شرکت گاز استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی در این مراسم طی سخنانی ضمن ارج نهادن به تلاش جمعی کارکنان این شرکت گفت: ظرفیت و پتانسیل‌های علمی کارکنان شرکت گاز بسیار بالا بوده و مهم‌ترین راه جهت بهره گیری از دانش این مجموعه در فرآیندهای اجرایی افزایش ارتباطات موثر بین سطوح سازمان و درک متقابل رئیس و مرئوس می‌باشد.

ولی ا... دینی افزود: برگزاری این مراسم بهانه ای برای قدردانی از مشارکت بالا و تعهد و اخلاص عمل کارکنان خدوم شرکت گاز بوده و حداقل کاری است که در مقام تشکر می‌توان انجام داد تا روند ارائه پیشنهاد و ایده های نوین توسط همکاران افزایش یافته و با ایجاد فرآیند اثربخشی فعالیت‌ها و بهره گیری از روش‌های به صرفه و حذف منابع و زمان زاید و ایجاد زوایای کاری جدید حافظ ارزش‌های نظام خدمت رسانی باشیم.

وی تناسب شغل و متصدیان سمت‌های مربوطه را لازمه رضایت شغلی و ایجاد علاقه در اجرای امور دانست و تصریح کرد: ایجاد تناسب شغلی با سطح تحصیلات، استعداد و محل خدمت کارکنان زمینه ساز فراهم نمودن محیطی شاد با کارکنانی با انگیزه و مشارکت جمعی بالا در حوزه نیل به اهداف شرکت خواهد بود.

دینی با اشاره به رشد روزافزون آمار مشارکت کارکنان در ارائه پیشنهاد و دخیل بودن در امور سازمان گفت: در سال 89، 284 پیشنهاد از سوی 77 نفر، در سال 90، 783 پیشنهاد از سوی 381 نفر و در سال گذشته 2 هزار و 73 پیشنهاد از سوی یک هزار و 572 نفر به نظام پیشنهادات شرکت گاز آذربایجان شرقی ارائه شده است.

خاطر نشان می‌شود ارائه گزارش نظام پیشنهادات توسط دبیر این نظام، تجلیل از کارکنان مشارکت جو در سازمان، تقدیر از پدر نمونه شرکت گاز ازجمله برنامه های برگزار شده در جشنواره بهره‌وری و نظام پیشنهادات شرکت گاز آذربایجان شرقی بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر