کد خبر: 75880 A

مربی تیم ملی جمهوری آذربایجان:

توان اجرایی بالا، استفاده از ظرفیت های مناسب، سطح بالای فنی رقابتها، حضور قهرمانان صاحب نام جهانی در قالب تیمهای اروپایی، اسکان و تغذیه بالا، این تور را به یکی از مهمترین تورهای منطقه آسیای میانه تبدیل کرده است.

ایلنا: مربی تیم ملی جمهوری آذربایجان گفت: برگزاری 28 دوره تور دوچرخه سواری آذربایجان، توان و قدرت آن را نشان می‌دهد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، الچین قهرمانوف افزود: حضور تیم ملی دوچرخه سواری آذبایجان در بیست و هشتمین دوره تور دوچرخه‌سواری بین‌المللی ایران - آذربایجان افتخار بزرگی برای دوچرخه سواری این کشور بوده و ما از تجربیات سایر رکابزنان تیم‌های اروپایی استفاده لازم را می‌گیریم.

وی تصریح کرد: توان اجرایی بالا، استفاده از ظرفیت‌های مناسب، سطح بالای فنی رقابت‌ها، حضور قهرمانان صاحب نام جهانی در قالب تیمهای اروپایی، اسکان و تغذیه بالا، این تور را به یکی از مهم‌ترین تورهای منطقه آسیای میانه تبدیل کرده است.

الچین قهرمانوف خاطرنشان کرد: برای کشب تجربه رکابزنان خود و حضور موفق در رقابتهای آسیایی و اروپایی به این تور آمده‌ایم و هر بار ستاد از ما برای حضور در این رقابت‌ها دعوت کند با کمال میل آن را قبول خواهیم کرد.

مرحله چهارم بیست و هشتمین دوره تور دوچرخه‌سواری بین‌المللی ایران(آذربایجان) روز شنبه با قهرمانی مجدد الویس کونکوفسکی از تیم دوکلاپرای چک به اتمام رسید.
بیست و هشتمین دوره تور دوچرخه سواری ایران با جایزه 50 هزار یورویی از یکم تا ششم خرداد با حضور 19 تیم داخلی و خارجی در مسیرها و جاده‌های دو استان آذربایجان شرقی و غربی در حال برگزاری است.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر