کد خبر: 75903 A

سال آینده رونمایی می‌شود؛

خود کفایی و توسعه، ثمره ای است که از طریق تحریم‌ها به‌وجود آمده است.

ایلنا: مدیر عامل شرکت ایدم گفت: این واحد تولیدی با برنامه‌ریزی‌های صورت داده در سال 93 از نسل جدید موتورهای دیزلی رونمایی خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، فرهنگ صیدی که در بازدید مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از این واحد تولیدی سخن می گفت، با بیان این مطلب که تنوع تولیدات در دستور کار این شرکت قرار دارد، اظهار داشت: نسل جدید موتورهای دیزلی استاندارهای یورو 4 و یورو 5را پوشش خواهد داد.

وی با بیان اینکه تحریم‌ها، فرصت‌های زیادی را برای این شرکت فراهم کرده است، گفت: خود کفایی و توسعه، ثمره‌ای است که از طریق تحریم‌ها به وجود آمده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی نیز در این بازدید نوسازی دستگاه‌ها و تجهیزات واحدهای تولیدی صنعتی را راهی برای افزایش بهره وری عنوان کرد و گفت: با توجه به فرسوده بودن دستگاه ها و پایین بودن تکنولوژی، واقعی شدن قیمت انرژی، لزوم استاندارها، صاحبان صنایع باید به فکر تغییر تکنولوژی، بروز کردن مدیریت ها باشند تا بتوانند در عرصه های مختلف فضای کسب و کار رقابت کنند.

یونس فاتح با بیان اینکه کشور از اقتصاد یارانه‌ای به سمت اقتصاد اقتصاد آزاد در حرکت است گفت: تولیداتی که به جهت ورود دستگاه های پیشرفته، نیازی به استفاده از تکنولوژی‌های قدیمی ندارد یا استفاده از آن کاهش یافته است، باید در جهت تغییر روند فعالیت های آن فکر اساسی صورت گیرد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر