کد خبر: 76392 A

نماینده UCI در تور دوچرخه سواری بین المللی ایران – آذربایجان:

انتظار حذف بسیاری از رکابزنان را داشتم ولی سطح فنی تور و رکابزنان آن بقدری بود که تنها 13 رکابزن حذف شدند.

ایلنا-تبریز: نماینده UCI در بیست و هشتمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی ایران – آذربایجان گفت: فنی ترین و زیباترین مرحله تور را در مسیر منطقه آزاد ارس جلفا - پیست اسکی سهند تبریز برگزار شد، شاهد بودیم که من بر قدرت رکابزنان و سطح فنی بالای تور حاضر در تور صحه می گذارم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جمال الدین محمود تصریح کرد: انتظار حذف بسیاری از رکابزنان را داشتم ولی سطح فنی تور و رکابزنان آن بقدری بود که تنها 13 رکابزن حذف شدند.

وی افزود: بیست و هشتمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی ایران – آذربایجان در مرحله پنجم با وجود امنیت بالای مسیر تور، همکاری ستاد اجرایی، حضور پرشور مردم، فنی بودن و زیبایی مسیر از جذابیت ویژه ای برخوردار شده بود که این تور را به یکی از بهترین تورهای منطقه تبدیل کرده است.

مرحله ششم و پایانی رقابت های بیست و هشتمین دوره دوچرخه سواری ایران (آذربایجان) روز دوشنبه به صورت کریتریوم و در داخل شهر تبریز به مسافت یکصد کیلومتر برگزار می شود.

تا پایان مرحله پنجم تیم پتروشیمی تبریز در رده بندی کلی تیمی پنج مرحله از رقابت های بیست و هشتمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی ایران (آذربایجان) با اقتدار در صدر جدول قرار گرفت.

این تیم در پایان مرحله پنجم از این رقابت ها با 48 ساعت و 34 دقیقه و 55 ثانیه بالاتر از دیگر تیم ها ایستاد و تیم های ملی امید و دوکلاپرای چک به ترتیب با 48 ساعت و 37 دقیقه و یک ثانیه و 48 ساعت و 44دقیقه و 10 ثانیه در رده های بعدی این رده بندی هستند.

در مجموع انفرادی نیز قادر میزبانی از پتروشیمی تبریز با 16 ساعت و 11 دقیقه و 10 ثانیه در صدر قرار دارد و در مرحله ششم با پیراهن طلایی رکاب می زند.

امیر کلاهدوز هم تیمی وی با 23 ثانیه اختلاف و میلان کادلچ از تیم دوکلا پرا با 29 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در رده های دوم و سوم هستند.

آلویس کانکوفسکی از تیم دوکلا پرا با 15 امتیاز بهترین رکابزن مجموع امتیازی و قادر میزبانی از پتروشیمی با 41 امتیاز بهترین رکابزن کوهستان تا پایان مرحله پنجم هستند.

عنوان بهترین رکابزن آسیایی نیز با 16 ساعت و 11 دقیقه و 10 ثانیه در اختیار قادر میزبانی است.

پتروشیمی تبریز در صورت قهرمانی در این رقابت ها، هفتمین قهرمانی اش را رقم می زند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر