کد خبر: 78117 A

امسال با استقرار 50پایگاه سنجش و آموزش و به كارگیری تعداد 350 نفر از عوامل اجرایی در قالب پایگاههای اولیه و تخصصی كارارزیابی سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی تعداد 58هزار نوآموز بدو ورود به دبستان آغاز شده است.

ایلنا- تبریز: رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی آذربایجان شرقی گفت: كار ارزیابی سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی 58 هزارنفر در 50 پایگاه سنجش استان انجام می گیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا حجت الاسلام علی پوررادی در مراسم افتتاح پایگاه های سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان سال تحصیلی 93-92 كه به صورت نمادین در دبستان آیت اله بهشتی ناحیه 1 تبریز برگزار شد با اشاره به ضرورت سنجش جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان گفت: با شناسایی به موقع مشكلات جسمانی و حسی و روانی و انجام اقدامات مددكاری از آسیب های جدی جلوگیری گردد.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره كل آموزش و پرورش در ادامه از اولیاء دانش آموزان نوآموز خواست پس از ثبت نام اولیه فرزندان خود در مدارس به پایگاههای سنجش پیش بینی شده مراجعه و مراحل ارزیابی سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی فرزندان خویش را پیگیری نمایند.

بر پایه همین گزارش امسال با استقرار 50پایگاه سنجش و آموزش و به كارگیری تعداد 350 نفر از عوامل اجرایی در قالب پایگاههای اولیه و تخصصی كارارزیابی سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی تعداد 58هزار نوآموز بدو ورود به دبستان آغاز شده است.

این پایگاه ها با برنامه ریزی ادارات آموزش و پرورش و با هماهنگی و همكاری مراكز بهداشت و درمان شهری و روستایی فعالیت خود را انجام می دهند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر