کد خبر: 78139 A

فرماندار مرند:

جلسه توجیهی کاندیداهای ثبت نام کننده چهارمین دوره شورای اسلامی شهر مرند در محل سالن اجلاس فرمانداری شهرستان مرند برگزار شد.

ایلنا- مرند: فرماندار مرند گفت: ستاد انتخاباتی مرند با برنامه ریزی های دقیق طوری عمل کرده است که با افتخار می گوییم، ما از برنامه های اعلامی وزارت کشور هم جلوتر هستیم و با برنامه تر حرکت می کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رضوانی که در جلسه توجیهی کاندیداهای ثبت نام کننده چهارمین دوره شورای اسلامی شهر مرند که در محل سالن اجلاس فرمانداری این شهرستان برگزار شد سخن می گفت افزود: باید تلاش كنیم تا حماسه سیاسی مد نظر رهبری ایجاد شود تا بتواند مقدمه‌ای برای حماسه اقتصادی در كشور باشد.
وی با تقدیر از ثبت نام کنندگان در شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: از تمامی کاندیداهایی که احساس وظیفه کرده اند و برای کمک به تحقق حماسه سیاسی تلاش می کنند تقدیر و تشکر می کنیم.
رضوانی با اشاره به اهداف دشمن در عدم تحقق حماسه سیاسی اظهار داشت: دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی ایران شبانه روز در تلاش اند تا جهت تبدیل امید مردم به یاس و القای اینکه انتخابات جمهوری اسلامی ایران آزاد نیست و کاندیداها از قبل تعیین شده است که این هدف دشمن شکست خورده و نمی تواند بر مردم ایران اثر گذار باشد.
وی تاکید کرد: در نقطه تاریخی قرار داریم که دشمنان و غرب باید نقش حساس ایران را در منطقه بپذیرند و بدانند که ایران اسلامی به دنبال حقوق مسلم خود است و نمی توان با این مردم مقابله کرد.
رضوانی خاطرنشان کرد: دشمن دائما تبلیغ می کرد که حوزه های ثبت نام نامزد ها خالی است، در حالی که مشاهده نمودید مشارکت در حد عالی بود و نسبت به سال های گذشته هم این مشارکت افزایش یافته است.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان مرند تصریح کرد: مسئولین اجرایی، امنیتی و قضایی شهر کاملا بی طرف هستند و در انتخابات اگر موضوعی یا شایعه ای هم در بیرون مطرح باشد از خود بنده سئوال فرمایید، چرا که ما داور هستیم.
رضوانی تاکید کرد: هر شخصی پیروز انتخابات شود برای ما فرقی نمی کند، ما حتی اصلح را هم شناسایی نمی کنیم، هرکسی پیروز شود اصلح است و باید تمامی عوامل دست به دست هم دهیم تا این انتخابات مهم پیش رو، بطور ساده و آرام برگزار کنیم
فرماندار مرند گفت: ستاد انتخاباتی مرند با برنامه ریزی های دقیق طوری عمل کرده است که با افتخار می گوییم، ما از برنامه های اعلامی وزارت کشور هم جلوتر هستیم و با برنامه تر حرکت می کنیم.
وی با اشاره به جمعیت ساکن در خود شهر مرند گفت: شهر مرند جمعیتی بالغ بر 140 هزار نفر را دارد و امروز بیشترین ثبت نام کنندگان نیز مربوط به این شهر است.
گفتنی است در این جلسه توجیهی آیین نامه و نحوه تبلیغات نیز به کاندیداهای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر مرند ابلاغ شد.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر