کد خبر: 78143 A

در مجموع از بین یک هزار و 11 نفر ثبت نام کننده، 365 نفر در شهرهای تبریز، باسمنج، سردرود و خسروشاه برای شورای اسلامی شهرستان تبریز انتخاب خواهد شد.

ایلنا- تبریز: فرماندار تبریز گفت: 425 نفر از ثبت نام کنندگان شورای اسلامی شهر تبریز تأیید صلاحیت شده اند

به گزارش ایلنا محمود چمنی با اعلام ثبت نام یک هزار و 11 نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان تبریز، سردرود، باسمنج، خسروشاه و روستاهای بخش مرکزی و خسروشاه، خاطرنشان کرد: 21 نفر از این تعداد، انصراف داده و 48 نفر رد صلاحیت شده اند..
وی ادامه داد: در مجموع از بین یک هزار و 11 نفر ثبت نام کننده، 365 نفر در شهرهای تبریز، باسمنج، سردرود و خسروشاه برای شورای اسلامی شهرستان تبریز انتخاب خواهد شد.
فرماندار تبریز خاطرنشان کرد: در سال 1392 بودجه شورای شهر تبریز 2120 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است که این رقم در سال 91 تقریبا 250 میلیارد تومان بوده و 7 برابر اعتباری است که دولت محترم جهت عمران و آبادانی شهر هزینه می کند.
چمنی با اشاره به نامگذاری سال 92 توسط مقام معظم رهبری با عنوان حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، شعارهای اقتصادی شش سال اخیر را حکیمانه دانست و افزود: مقام معظم رهبری وظایفی را برای سه گروه اصلی انتخابات یعنی مردم، کاندیداها و برگزار کنندگان انتخابات در بیانات خود برشمرده اند که حضور گسترده مردم و انتخاب اصلح مورد تأکید بوده و تابعیت از ولایت فقیه، وارستگی، شجاعت، تعهد، وفاداری به اسلام و قانون، حسن سابقه، ساده زیستی، حامی مستضعفان و کاردانی و تخصص از ویژگی های مهم و لازم انتخاب شوندگان است.
وی تأکید کرد: وظیفه اصلی انتخاب شونده ها، داشتن انگیزه خدمت به مردم و روحیه صداقت است و برگزارکنندگان انتخابات باید امانت دار آرای مردم باشند.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر