کد خبر: 78155 A

دبیراجرایی و مجری طرحهای آموزشی خانه کارگر تبریز:

انسان با کسب علم و دانش می تواند خود را از لحاظ روحی و معنوی اشباع کند و با علمی که کسب می کند در راه خدمت به بشریت و جامعه استفاده کند.

ایلنا- تبریز: دومین کارگاه آموزشی بصیرت افزایی و توانمندسازی اساتید در مرکز آموزش خانه کارگر تبریز برگزار شد.

دبیراجرایی و مجری طرحهای آموزشی خانه کارگر تبریز در این کارگاه آموزشی با اشاره به اهمیت علم و دانش گفت: انسان با کسب علم و دانش می تواند خود را از لحاظ روحی و معنوی اشباع کند و با علمی که کسب می کند در راه خدمت به بشریت و جامعه استفاده کند.

حاج کریم صادقزاده افزود:خانه كارگر تبریز نیز در این راستا با ایجاد مرکز آموزش علمی و کاربردی و برگزاری دوره های کوتاه مدت برای كارگران و فرزندان آنها سعی کرده تا گام موثری برای پیشرفت جوانان بردارد.

وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری در دهه پیشرفت و عدالت به نام حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی گفت:این مهم نشان از حرکت رو به جلوی ملت ایران در سال گذشته و استمرار آن در سال جاری در مواجه اقتصادی و سیاسی با جهان استکبار است.

صادقزاده با اشاره به اینکه دشمنان نظام اسلامی از بدو پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران،برای شکست و یا به سازش کشاندن آن از حربه های نظامی،اقتصادی و سیاسی در مقاطع مختلف استفاده کرده اند گفت: دشمنان در سایه رهبری و درایت رهبر معظم انقلاب تا کنون نتوانسته اند به اهداف شوم خود دست یابند ولی تلاش می کنند توطئه های خود را در حوزه های سیاسی و اقتصادی دنبال کنند.

وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب با توجه به شناخت عمیقی که از ارزشها و پتانسلها و عزم راسخ ملت مسلمان ایران برای پیشرفت و تشکیل تمدن اسلامی دارند امسال را حماسه سیاسی و اقتصادی نامیده اند گفت: برای خلق حماسه سیاسی بایستی به برنامه ها و سیاستهای دشمنان انقلاب و مردم توجه کافی کرد و به نظر می رسد که دشمنان نظام سعی دارند با چالشهایی از جمله از بین بردن وحدت درونی جامعه،با ایجاد اختلافات قومی و مذهبی،درگیر کردن مردم ایران با مشکلات اقتصادی و معیشتی و شرکت حداقلی مردم در انتخابات24 خرداد نظام را درگیر سازند.

صادقزاده با اشاره به اینکه مردم در قبال امور سیاسی کشور باید احساس مسئولیت کنند گفت:ما می توانیم با کسب آگاهی بیشتر از جریانات سیاسی و کسب بصیرت از ترفتدها و توطئه های دشمنان و توجه به مسئله انتخابات و عمل به وظیفه انتخاباتی با حضور حداکثری در انتخابات بار دیگر حماسه سیاسی دیگری را در 24 خرداد خلق کنیم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر