کد خبر: 78214 A

کمک به همنوعان یک وظیفه انسانی، اخلاقی و اجتماعی بوده و استانداری با همکاری تمام دستگاه ها و خیران از نیازمندان جامعه و بیماران ام.اس حمایت می کند.

ایلنا- تبریز: مدیر کل امور اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی گفت: استانداری به جد پیگیر امور درمانی بیماران ام. اس استان بوده و از این بیماران حمایت می کند.
به گزارش خبرنگار ایلنا مهدی اسماعیلی در همایش بیماران ام.اس آذربایجان شرقی در تبریز افزود: کمک به همنوعان یک وظیفه انسانی، اخلاقی و اجتماعی بوده و استانداری با همکاری تمام دستگاه ها و خیران از نیازمندان جامعه و بیماران ام.اس حمایت می کند.
وی گفت: استانداری آذربایجان شرقی برای اعطای تسهیلات و امکانات به این بیماران و احصاء مشکلاتی همچون کاهش هزینه دارو و درمان، اشتغال و بیمه بیماران ام. اس اقدامات ارزنده ای انجام داده است.
اسماعیلی با بیان اینکه حفظ روحیه برای این بیماران بسیار مهم بوده و امیدوارسازی درمان تمام مشکلات و بیماری ها در جامعه است، گفت: متاسفانه به رغم رشد و پیشرفت تکنولوژی های مدرن اکثر انسان های جهان دچار بی هویتی و تحیر اخلاقی شده اند و بیماری های روحی و روانی در دنیا گسترش یافته است.
دبیر کمیته بیماری‌های خاص استان با بیان اینکه همه انسان ها باید با مشکلات مدارا و آنها را مدیریت کنند، اظهار داشت: با تقویت روحیه و ارتباط با خدا می توان بر تمام بیماری ها غلبه و رشد بیماری را متوقف کرد.
وی با اشاره به جدیت مسوولان امر در رسیدگی به مشکلات بیماران خاص در استان بر ضرورت تشویق و ترغیب خیران برای کمک به هم نوعان خود در بخش های درمانی تاکید کرد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر