کد خبر: 78287 A

رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی:

با وجود این که سرمایه‌گذاری مادی ما قابل قیاس با دشمنان نیست اما به مدد ایمان، انگیزه و اعتماد به نفس نیروهای خود با کمترین ابزار در مقابل امپراتوری رسانه‌ای عظیم، پیچیده و شیطانی نظام سلطه ایستاده‌ایم و عملا حربه‌های دشمن در این زمینه خنثی شده است.

ایلنا- تبریز: رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی گفت: انصافا صدا و سیما اقدامات جالبی در عرصه انتخابات انجام داده و در این دوره نیز با استفاده از تجارب گذشته، با ایده‌های قوی و نو پای کار آمده و رسانه‌های معاند را در این زمینه خلع سلاح کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا محمدعلی نصرتی در نشست مشترک کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان با مدیران صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، با بیان این که برگزاری همزمان دو انتخابات در 24 خرداد، یک پدیده و نشانه ظرفیت بالای نظام جمهوری اسلامی است، تصریح کرد: امروز همه دست به دست هم داده‌ایم تا این رخداد بزرگ با نظم و اقتدار و شور و نشاط حداکثری برگزار و این دستاورد بزرگ در کارنامه نظام ثبت شود.

وی به نقش رسانه و تبلیغات در زندگی امروزی اشاره کرد و افزود: با وجود این که سرمایه‌گذاری مادی ما قابل قیاس با دشمنان نیست اما به مدد ایمان، انگیزه و اعتماد به نفس نیروهای خود با کمترین ابزار در مقابل امپراتوری رسانه‌ای عظیم، پیچیده و شیطانی نظام سلطه ایستاده‌ایم و عملا حربه‌های دشمن در این زمینه خنثی شده است.

نصرتی با بیان این که امروز رسانه ما در دنیا مورد اعتماد است، خاطرنشان کرد: دلیل این امر با وجو تلاش زیاد دشمن این است که مردم به دنبال واقعیت‌ها هستند و یکی از منابعی که این واقعیت‌ها را انعکاس می‌دهد رسانه ملی است.

وی با تاکید بر استفاده بیشتر و بهتر از ظرفیت‌های استانی و شهرستانی در شبکه‌های استانی صدا و سیما و ارتباط با اقشار مختلف مردم، افزود: برنامه‌های صدا و سیمای استان در جهت تبیین و اطلاع‌رسانی، قدرت تشخیص مردمی را بالا برده و با ادامه این روند مردم می‌توانند با آگاهی بیشتر در انتخابات شرکت کنند.

نصرتی بر هماهنگی بیشتر کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان با رسانه ملی تاکید کرد و افزود: مستندسازی لحظه‌لحظه این رویداد مهم سیاسی باید جدی گرفته شود و در این راستا باید از ظرفیت رسانه ملی به بهترین شکل استفاده شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر