کد خبر: 78288 A

مدیرکل صدا و سیمای آذربایجان شرقی:

مدیران رسانه ملی تصمیم گرفته‌اند که هیچ برنامه رادیویی یا تلویزیونی نباید باشد که موضوع انتخابات در آن مطرح نشود.

ایلنا- تبریز: مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی گفت: رسانه ملی، تمام‌قد وارد موضوع انتخابات شده و این اصل در تمام برنامه‌های این رسانه لحاظ می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا علی نواداد در نشست مشترک کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان با مدیران صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، با بیان این که اولویت تمام برنامه‌های تولیدی صدا و سیما، موضوع انتخابات است، افزود: مدیران رسانه ملی تصمیم گرفته‌اند که هیچ برنامه رادیویی یا تلویزیونی نباید باشد که موضوع انتخابات در آن مطرح نشود.
وی با اشاره به این که روند کنونی برنامه‌های صدا و سیما درباره انتخابات، برنامه‌ریزی شده است، گفت: عملکرد صدا و سیما در نظرسنجی‌های این سازمان مورد ارزیابی مردم قرار می‌گیرد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در ادامه تبیین، تبلیغ و تهییج را سه مرحله ورود صدا و سیما در بحث انتخابات عنوان کرد و افزود: تا امروز 150 ساعت برنامه اختصاصی برای انتخابات در صدا و سیمای استان تولید شده و نوآوری و ابتکار در این برنامه‌ها مورد توجه قرار گرفته است.

نواداد خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله با هماهنگی همه بخش‌های مسئول در امر انتخابات شاهد حضور پرشور مردم در صحنه انتخابات و مایوس شدن دوباره دشمنان خواهیم بود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر