کد خبر: 80523 A

دومین جلسه كارگروه تخصصی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در سال 92 برگزار شد.

ایلنا- تبریز: طرح سرمایه گذاری 12 مجموعه و منطقه نمونه گردشگری در آذربایجان شرقی در دومین جلسه كارگروه تخصصی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در سال 92بررسی و به تصویب رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا مدیركل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی با اعلام این مطلب گفت: احداث مجتمع گردشگری ورزشی نشق در منطقه نمونه گردشگری كندوان میانه، احداث دهكده گردشگری در روستای كندرود شهرستان تبریز، احداث مجتمع شهربازی و امكانات رفاهی و گردشگری در سه راهی ونیار تبریز، سرمایه گذاری در منطقه نمونه گردشگری آبگرم متعلق كلیبر و احداث مجتمع فرهنگی تفریحی در منطقه نمونه گردشگری حاشیه اتوبان شهید كسائی تبریز تعدادی از طرح های بررسی و تصویب شده در این جلسه هستند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین مناطق نمونه گردشگری شورسوی ائل میدانی گوگان، جزیره اسلامی، حاشیه سد شهید مدنی(ونیار) هریس و منطقه نمونه گردشگری دامنه های میشو شبستر دیگر طرح های سرمایه گذاری بودند كه در این جلسه بررسی شده و به تصویب رسیدند.

محمدی با اشاره به تصویب طرح سرمایه گذاری و احداث مجتمع پذیرایی در شهرستان میانه، افزود: طرح ساماندهی و مطالعات جامع و اجرای طرح مدیریت واحد و واگذاری پاركینگ روستای كندوان به بخش خصوصی دیگر مصوبه این جلسه بود.

وی همچنین با اشاره به طرح مطالعات گردشگری در استان، خاطرنشان كرد: مطالعات امكان سنجی مناطق نمونه گردشگری شمال استان، مطالعات راهبردی روستای هدف گردشگری عیش آباد مرند و طرح تفضیلی گردشگری جنوب شرق استان نیز پس از بررسی در جلسه تصویب شدند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر