کد خبر: 82677 A

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

کشور در سال‌های گذشته خسارات زیادی از اختلاف بین گروه‌ها و بین قوا متحمل شده است از این رو انتظار می‌رود دولت آینده به دور از اختلاف دست همکاری به سوی تمام گروه‌ها دراز کند.

ایلنا- تبریز: رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: این کمیسیون آماده هرگونه همکاری با دولت آینده در زمینه حمایت از تولید و صنعت کشور و رونق فضای کسب و کار در کشور است

به گزارش خبرنگار ایلنا، رضا رحمانی رحمانی با تبریک پیروزی روحانی در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری اضافه کرد: کشور در سال‌های گذشته خسارات زیادی از اختلاف بین گروه‌ها و بین قوا متحمل شده است از این رو انتظار می‌رود دولت آینده به دور از اختلاف دست همکاری به سوی تمام گروه‌ها دراز کند.

وی تاکید کرد: رئیس جمهور منتخب از این پس رئیس جمهور همه ملت است و همه آحاد جامعه باید تلاش کنند تا برنامه‌های دولت آینده محقق شود و زمینه‌ای ایجاد شود که کشورمان پله‌های ترقی را سریع‌تر طی کند.

رحمانی با تأکید بر اینکه مسئولان نظام باید به فکر تجلیل از حماسه‌سازان باشند تصریح کرد: تحقق حماسه سیاسی بدون حضور کاندیداها در صحنه رقابت امکانپذیر نبود.

وی گفت: حماسه خلق شده حاصل حضور کاندیداها چه در شورا و چه در ریاست جمهوری و مردم در پای صندوق‌هاست و مسئولان باید به هر نحو ممکن با عملکرد خود پاسخ محبت‌های مردم را داده و از آنها تجلیل کنند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس افزود: حضور حدود 73 درصدی مردم پای صندوق‌های رای، رای مثبت دیگری به نظام مقدس اسلامی بود و دولت آینده باید به فکر کار و تلاش برای رفاه و رضایت مردم باشد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس با بیان اینکه اکنون نوبت خلق حماسه اقتصادی است، افزود: مسئولان دولتی نقش ویژه‌ای در خلق حماسه اقتصادی دارند که امیدواریم این مهم در روزهای باقی مانده از سال محقق شود.

وی گفت: حمایت از تولید یکی از ضروریات رسیدن به حماسه اقتصادی به شمار می‌رود و با توجه به اینکه این موضوع در برنامه‌های دکتر روحانی برجسته بود، لازم است تا هر اقدامی در راستای تحقق برنامه‌های حمایتی از تولید مورد حمایت همه آحاد مردم به ویژه مسئولان قرار گیرد.

رحمانی تاکید کرد: مطمئناً همکاری و همراهی دولت و مجلس در زمینه خلق حماسه اقتصادی کارساز خواهد بود و امیدواریم این مهم در سرلوحه برنامه‌های قوا قرار گیرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر