کد خبر: 82721 A

این ساختمان در فضایی به وسعت دو هزار مترمربع، در 7 طبقه و با مجموع زیربنایی به وسعت 10 هزار و 880 مترمربع با هدف استقرار و تجمیع معاونت‌های تابعه شهرداری، حوزه ستادی و حوزه شهردار طراحی شده است.

ایلنا: شهردار تبریز گفت: همزمان با نیمه شعبان سالروز ولادت با سعادت حضرت مهدی (عج)،ساختمان اداری جدید شهرداری تبریز افتتاح و مورد بهره‌برداری رسمی قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، علیرضا نوین افزود: مقدمات طراحی و احداث ساختمان مركزی جدید شهرداری تبریز بعد از 75 سال كاربری اداری عمارت تاریخی شهرداری و تبدیل آن به موزه شهر در سال 87، آغاز شد و این مجموعه با انتقال واحدها و بخش‌های اداری و ستادی حوزه شهردار و استقرار این واحدها مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: ساختمان جدید شهرداری كه در جوار مجموعه معاونت‌های تابعه در حال احداث بود با استفاده از آخرین فن‌آوری‌های ساخت و ساز و روش‌های مقاوم‌سازی و سبك‌سازی، با معماری ایرانی اسلامی طراحی و در حال احداث است و به لحاظ سازه‌ای نیز یكی از منحصر به فردترین مجموعه‌های اداری به شمار می‌رود.

شهردار تبریز با اشاره به ویژگی‌های فنی، مهندسی و معماری ساختمان جدید شهرداری تبریز تصریح كرد: این ساختمان در فضایی به وسعت دو هزار مترمربع، در 7 طبقه و با مجموع زیربنایی به وسعت 10 هزار و 880 مترمربع با هدف استقرار و تجمیع معاونت‌های تابعه شهرداری، حوزه ستادی و حوزه شهردار طراحی شده است.

نوین گفت: استفاده از مصالح نوین ساخت و ساز، رعایت مقررات، ضوابط و آئین‌نامه‌های ملی ساختمان، اجرای مبحث 19 و 12، پیش‌بینی سیستم اعلان حریق هوشمند، استفاده از شبكه داخلی نوین ارتباطی به جای سیستم قدیمی سانترال و طراحی سیستم هوشمند گرمایشی و سرمایشی از مهم‌ترین ویژگی‌های ساختمان جدید مركزی شهرداری تبریز به شمار می‌رود.

شهردار تبریز ابراز امیدواری كرد با بهره برداری از این مجموعه و تجمیع حوزه‌های ستادی و معاونین شهرداری تبریز در این ساختمان، روند خدمات‌رسانی به شهروندان تسریع و امورات مردم تسهیل شوند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر