کد خبر: 82728 A

شکوفایی فرصت های توسعه تبریز با استقرار شورای چهارم فراهم می شود.

ایلنا- تبریز: شهردار تبریز با تبریک به منتخبان مردم در شورای چهارم، از این شورا به عنوان زمینه ساز شکوفایی فرصت های جدید توسعه و پیشرفت تبریز در افق ایران 1404 یاد کرد.

به گزارش ایلنا،علیرضا نوین با قدردانی از حضور حماسی و پرشور مردم در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، این سطح از مشارکت را زمینه ساز اقتدار ملی و عقب نشینی دشمنان نظام و انقلاب و مصداق بارز حضور حداکثری و خلق حماسه سیاسی دانست.

شهردار تبریز همچنین با اشاره به اعلام ترکیب نهایی منتخبان شورای اسلامی چهارم تبریز ابراز امیدواری کرد این شورا پس از استقرار در زمان قانونی خود با تکیه بر اصل خدمتگذاری صادقانه به مردم به عنوان فصل مشترک برنامه های اعلامی تمامی منتخبان، زمینه ساز تداوم توسعه تبریز در افق تبریز 1404 به عنوان سند چشم انداز توسعه این شهر باشند.

وی افزود: خوشبختانه اجرای برنامه سوم توسعه تبریز از سوی شورای سوم به عنوان برنامه راهبردی مدیریت شهری در دستور کار قرار دارد و می توان با اجرای دقیق این برنامه و در سایه هم افزایی و تعامل متقابل میان خادمین مردم در نهاد شورا و شهرداری، به سمت تحقق اهداف متصور در سند چشم انداز توسعه تبریز در افق ایران 1404 حرکت کرد.

شهردار تبریز در بخش دیگری از پیام خود اجرای ده ها طرح و پروژه مشارکتی بزرگ و مهم، تصویب و ابلاغ بودجه 22 هزار میلیارد ریالی سال جاری، اجرای صدها طرح و پروژه عمرانی خدماتی در حوزه های مختلف شهری، برگزاری همایش چهارم فرصت های سرمایه گذاری و لزوم تداوم روند توسعه و پیشرفت تبریز را از جمله ظرفیت های موجود توسعه شهری تبریز در سال جاری یاد و خاطرنشان کرد: شورای چهارم تبریز با تکیه بر این ظرفیت ها و در کنار آن تدوین برنامه ها و سیاست های کاری جدید در حوزه عمران شهری، نقش موثرتری در راستای پیشبرد اهداف مورد نظر خواهد داشت.

نوین در ادامه همچنین با اشاره به تلاش های موثر شهرداری تبریزی طی سال های اخیر برای کاهش بی اعتمادی مردم به شهرداری ابراز امیدواری کرد در سایه سیاست گذاری های هدفمند شورای چهارم و تداوم خدمت از سوی شهرداری در راستای اعتمادسازی حداکثری میان مردم و بدنه مدیریت شهری، فاصله میان مردم و خادمین شهر بیش از گذشته کاهش یابد.

شهردار تبریز در عین حال فقدان مدیریت واحد شهری در کشور را چالش و مشکل اصلی مدیریت شهری دانست و با تأکید بر این که شورای چهارم باید در معنای واقعی کلمه و با عبور از قید و بندهای شورای شهرداری بودن، به عنوان شورای شهر ایفای نقش نماید، خواستار تلاش و برنامه ریزی موثر شورای چهارم شهر تبریز برای تحقق اصل مدیریت واحد شهری برای خدمات رسانی حداکثری به شهروندان شد.

نوین در خاتمه اطمینان داد شورای چهارم تبریز تسریع بخش روند عمران، آبادانی و پیشرفت شهری تبریز خواهد بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر