کد خبر: 82764 A

این همایش با هدف تقویت بنیان خانواده،تلاش درجهت توانمندسازی اعضای مستعد خانواده و ارائه خدمات هدفمند به خانواده های نیازمند در روز چهارشنبه 29 خرداد ماه برگزار می شود.

ایلنا- تبریز: همایش بررسی مشکلات خانواده های زندانی نیازمند با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی و مشارکت اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور برگزار می شود

به گزارش خبرنگار ایلنا، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این مطلب اظهار داشت: این همایش با هدف تقویت بنیان خانواده،تلاش درجهت توانمندسازی اعضای مستعد خانواده و ارائه خدمات هدفمند به خانواده های نیازمند در روز چهارشنبه 29 خرداد ماه برگزار می شود.

حسین ادشتی تصریح کرد:در این همایش علاوه بر مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره)استان،مدیر کل زندانهای استان،رئیس کل دادگستری استان و نیزمدیر کل اقدامات تامینی زندانهای کشور سخنرانی می کنند.

وی یادآور شد:علاوه بر سخنرانی مدعوین،نشست کارگروههای تخصصی،قرائت متن سوگندنامه مددکاری و گزارش مخبرین کارگروهها از دیگر برنامه های این همایش خواهد بود.

دشتی اظهار داشت:روسای زندان شهرستانهای استان،مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستانهای استان و مددکاران شهرستانها در این همایش شرکت می کنند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر