کد خبر: 82776 A

این همایش با هدف آشنایی مدیران روابط عمومی ادارات و دستگاههای استانی با مهارت های ارتباطی،ایجاد حلقه ارتباطی، تعامل و اثرگذاری بین سازمان و جامعه هدف برگزار می شود.

ایلنا- تبریز: همایش مهندسی ارتباطات و روابط عمومی نوین با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی و با مشارکت شورای هماهنگی روابط عمومی های استان اول تیرماه در تبریز برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا رئیس روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی با اعلام این مطلب گفت: این همایش با هدف آشنایی مدیران روابط عمومی ادارات و دستگاههای استانی با مهارت های ارتباطی،ایجاد حلقه ارتباطی، تعامل و اثرگذاری بین سازمان و جامعه هدف برگزار می شود.

بهروز شریف افزود: وی اظهار کرد:این همایش در راستای نهضت اطلاع رسانی و نیز برنامه پنج ساله پنجم کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی برگزار می شود.

وی خاطر نشان کرد:در این همایش اساتید برتر دانشگاه در حوزه ارتباطات و روابط عمومی سخنرانی می کنند.

شریف یادآور شد:به شرکت کنندگان در این همایش و مدیران روابط عمومی ادارات استان گواهینامه آموزشی اعطا می شود.

وی با بیان اینکه مدیر کل روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) و نیز مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره)استان در این همایش سخنرانی می کنند افزود:علاوه بر مدیران روابط عمومی ادارات استان، اصحاب رسانه و خبرنگاران، مدیران روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) در شهرستانها نیز در این همایش شرکت می کنند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر