کد خبر: 84366 A

نماینده مردم میانه تاکید کرد:

در حوزه گازرسانی علی رغم پیگیری‌ها و تاکیدات مکرر مسئولین و ما نمایندگان شهرستان، 50 درصد از سطح استان پایین‌تر هستیم که امیدواریم با عنایت مسئولین استانی گازرسانی به روستاهای میانه هم سطح استان به پیش رود.

ایلنا: نماینده مردم میانه در مجلس از عملکرد گازرسانی در این شهرستان انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدعلی مددی در نشست کارگروه راه و شهرسازی میانه گفت: در حوزه گازرسانی علی رغم پیگیری‌ها و تاکیدات مکرر مسئولین و ما نمایندگان شهرستان، 50 درصد از سطح استان پایین‌تر هستیم که امیدواریم با عنایت مسئولین استانی گازرسانی به روستاهای میانه هم سطح استان به پیش رود.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: با هماهنگی‌های انجام شده تا خرداد ماه سال آینده هیچ روستایی در شهرستان میانه بدون برق نخواهد ماند.
مددی با اشاره به مالرو بودن 120 روستا در شهرستان گفت: از مدیرکل راه و شهرسازی استان انتظار می‌رود تا با توجه به وجود 420 روستا به این شهرستان عنایت ویژه داشته باشد. وی خواستار پیگیری دستورات صادر شده از جمله دوبانده کردن سرچم – میانه، ورودی‌های شهر زیرسازی و شن‌ریزی راه‌های روستایی برای آسفالت آن‌ها، مشخص شدن راه‌های نیمه ساز و نگهداری آن‌ها، تعیین تعداد راه‌های مالرو و مشخص شدن تکلیف آن‌ها شد و گفت: برابر دستور وزارت راه و شهرسازی روستاهای بالای 50 خانوار نباید مشکلی داشته باشند.
مددی از قول استانی در رسیدگی به وضعیت ورودی‌ها در نیمه شعبان سال گذشته خبرداد و گفت: متاسفانه تا به امروز هیچ بندی از صورتجلسه سال گذشته اجرایی نشده است.

 

گازرسانی به روستاهای میانه هم سطح استان به پیش رود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر