کد خبر: 84896 A

ورزش جانبازان و معلولین آذربایجان‌شرقی به دوران شکوفایی خود نزدیک شده است.

ایلنا: رییس هیات ورزشهای جانبازان و معلولین آذربایجان‌شرقی گفت: با مدیریت می‌توان از هر بحرانی در ورزش گذشت.

به گزارش ایلنا، علی کشفیا در نشست استاندار با روسای هیات‌های ورزشی آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: سال ۹۱ اوج کمبود اعتبارات مالی برای هیات‌های ورزشی استان بود ولی هیات‌های ورزشی آذربایجان‌شرقی با مدیریت صحیح و استفاده بهینه از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های موجود توانستند از بحران مالی عبور کنند.

وی با تاکید بر انسجام در مدیریت هزینه و نیروی انسانی، پرهیز از موازی کاری و توجه به ابعاد پژوهشی حوزه ورزش گفت: دستاوردهای جدید حوزه ورزش ترسیم کننده فضای امیدواری در رشته ‌های مختلف ورزشی بوده و در کنار احصای نقاط ضعف می‌تواند به روند امیدبخش کنونی شتاب ببخشد.
کشفیا با بیان اینکه ورزش جانبازان و معلولین آذربایجانشرقی به دوران شکوفایی خود نزدیک شده است، افزود: عملکرد هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین آذربایجانشرقی در تمامی بخشهای قهرمانی، همگانی، توسعه زیر ساخت‌ها، بانوان و مدال آوری در چندین سال گذشته قابل قبول و در سطح بسیار بالایی در استان و کشور و حتی در سطح جهانی قرار دارد.

رییس هیات ورزشهای جانبازان و معلولین آذربایجانشرقی تصریح کرد: با تحویل یکی از زیبا‌ترین، مجهز‌ترین و مناسب‌ترین سایت و پایگاه ورزش جانبازان و معلولین در کشور به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین آذربایجانشرقی در راستای استعدادیابی، قهرمان پروری و مدال آوری و پتانسیل بالای ورزش استان، ورزش جانبازان و معلولین آذربایجان‌شرقی در بخش‌های مختلف حرفهای زیادی برای گفتن داشته باشد.

وی افزود: در این راستا برنامه ۴ ساله مدونی برای هیات تدوین شده که بر اساس این برنامه مدون جوانگرایی، توجه به شهرستان‌ها و بخش بانوان و علمی کردن ورزش جانبازان و معلولین در راس برنامه‌های قرار دارد.

کشفیا افزود: افتخارآفرینی ورزش جانبازان و معلولین، به عنوان سمبل استقامت و نشاط جامعه ورزشی مطرح بوده و در کنار سایر رشته‌های ورزشی، مسیر تحقق ورزش قهرمانی را می‌پیماید.
کشفیا حضور و مدال آوری ورزشکاران زن و مرد این استان در بازیهای آسیایی کره، بازیهای جوانان اسیا مالزی و پارالمپیک ۲۰۱۶ برزیل را یکی از یکی دیگر از اهداف کوتاه مدت و بلند مدت این اداره و هیات دانست.

با مدیریت میتوان از هر بحرانی در ورزش گذشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر