کد خبر: 84922 A

معاون سیاسی امنیتی استانداری آذربایجان شرقی:

جوانان با ارزش‌ترین سرمایه ایران اسلامی هستند و به همان اندازه که برخی مسائل اهتمام و توجه داریم باید به مقوله جوانان و حمله دشمنان با حربه مواد مخدر نیز توجه ویژه‌ای صورت بگیرد تا این سرمایه گرانب‌ها و با ارزش در راه اعتلای کشور عزیزمان به کار گرفته شود.

ایلنا: معاون سیاسی امنیتی استانداری آذربایجان شرقی گفت: اراده همگانی برای مبارزه با مواد مخدر در سایه توسعه ورزش همگانی بدست می‌آید.

به گزارش ایلنا از تبریز، محمد علی نصرتی در اختتامیه همایش کوهروی همگانی به مناسبت هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر و هفته جهانی المپیک افزود: جوانان با ارزش‌ترین سرمایه ایران اسلامی هستند و به‌‌ همان اندازه که برخی مسائل اهتمام و توجه داریم بایستی به مقوله جوانان و حمله دشمنان با حربه مواد مخدر نیز توجه ویژه‌ای صورت بگیرد تا این سرمایه گرانبها و با ارزش در راه اعتلای کشور عزیزمان به کار گرفته شود.
وی تصریح کرد: از نظام برگرفته اسلامی ما جوانان به غیرت با روحیه‌های شهادت طلبی، استقلال خواهی، جوانمردی تربیت یافته است که شاهد درخشش آن‌ها در تمامی عرصه‌های علمی، فرهنگی، ورزشی، دستاوردهای نظامی و علمی بی‌نظیری هستیم و مواد مخدر و اعتیاد خانمان سوز می‌تواند جلوی تمامی این دستاورد‌ها را بگیرد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجانشرقی خاطرنشان کرد:‌‌ همان اندازه که به جوانان قدر و منزلت و اعتماد داشته باشیم به‌‌ همان اندازه پیشرفت و شکوفایی را در ایران اسلامی خواهیم دید.
همایش کوهروی همگانی و خانوادگی در تفرجگاه عون ابن علی تبریز به مناسبت هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر و هفته جهانی المپیک با حضور ۲۰ هزار مردم علاقمند برگزار شد.
در مراسم اختتامیه این همایش ۲۰ دستگاه دوچرخه و ۲۵ دست لباس ورزشی به قید قرعه به شرکت کنندگان اهداء شد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری آذربایجان شرقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر