کد خبر: 84962 A

رئیس اتحادیه کمک به مادران سرباز جمهوری آذربایجان:

مقام معظم رهبری مرجع تقلید قابل اعتماد برای مسلمانان بوده و ایشان تمییزدهنده حق از باطل است، چراکه در عصری که گرگ در لباس میش نمایان می‌شود، تشخیص حق از باطل به مراتب سخت است.

ایلنا: رئیس اتحادیه اجتماعی جانبازان و معلولین قره باغ گفت: باید وحدت بین مسلمانان آذربایجان و ایران افزایش یابد تا شکستی قطعی دامنگیر ارامنه اشغالگر شود چراکه هیچ نیرویی بالا‌تر و قوی‌تر از نیروی وحدت نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نورسته ابراهیم اوا در سمینار بررسی وضعیت حقوق بشر در منطقه قره باغ با بیان اینکه ایران مهد تفاسیر اصیل قرآن و احادیث ائمه اطهار بوده، گفت: تمام کشور‌ها جهت برخورداری از این گنجینه‌های معنوی به ایران مراجعه می‌کنند و مسلما آغوش جمهوری اسلامی ایران برای تمام ستم دیدگان دنیا باز بوده و ملت ایران همواره حامی مسلمانان جهان بوده است.

وی با اشاره به اینکه حضرت آیت الله خامنه‌ای نائب امام زمان (عج) است، افزود: مقام معظم رهبری مرجع تقلید قابل اعتماد برای مسلمانان بوده و ایشان تمییزدهنده حق از باطل است، چراکه در عصری که گرگ در لباس میش نمایان می‌شود، تشخیص حق از باطل به مراتب سخت است.

رییس اتحادیه اجتماعی اجتماعی کمک به مادران سرباز جمهوری آذربایجان با بیان اینکه روسیه بنابه سیاست‌های خاص جهت دستیابی به منافع خود، از ارامنه افراطی اشغالگر در اشغال خاک قره باغ حمایت کرد، برای باز پس گیری خاک قره باغ از مقام معظم رهبری درخواست کمک و یاری نمود و ادامه داد: باید وحدت بین مسلمانان آذربایجان و ایران افزایش یابد تا شکستی قطعی دامنگیر ارامنه اشغالگر شود چرا که هیچ نیرویی بالا‌تر و قوی‌تر از نیروی وحدت نمی‌باشد.

در این سمینار از فراخوان همایش بین‌المللی قره باغ که در آبان ماه سال جاری برگزار می‌شود، رونمایی شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر