کد خبر: 8498 A

در این طرح اراضی منابع طبیعی مستعد برای کشاورزی در اختیار واجدان شرایط قرار می گیرد و تاکنون از تعداد ثبت نام کنندگان، 248 نفر در این طرح در این شهرستان پالایش شده اند.

ایلنا- مراغه: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراغه گفت: 256 میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای اجرای طرح مهرکشاورزی در این شهرستان پرداخت می شود.

به گزارش ایلنا، ناصر مظهریان در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: این طرح امسال به منظور ایجاد اشتغال برای دانش آموختگان کشاورزی و افزایش تولیدات در این شهرستان اجرا می شود.

وی با اشاره به اینکه 373 نفر دانش آموخته در این شهرستان برای بهره مندی از طرح مهر کشاورزی ثبت نام کرده اند، گفت: در این طرح اراضی منابع طبیعی مستعد برای کشاورزی در اختیار واجدان شرایط قرار می گیرد و تا کنون از تعداد ثبت نام کنندگان، 248 نفر در این طرح پالایش شده اند.

مظهریان یادآور شد: برای اجرای این طرح یک شرکت تعاونی با هفت نفر عضو، یک شرکت سهامی با سه نفر عضو و 85نفر به صورت انفرادی برای طی مراحل دریافت تسهیلات و تحویل اراضی کشاورزی به دبیرخانه طرح مهر کشاورزی معرفی شده اند.

وی افزود: پس از اجرا و بهره برداری از طرح های شرکت های تعاونی و سهامی و طرح های انفرادی، برای 700 نفر در این شهرستان به صورت مستقیم اشتغال زایی می شود.

مظهریان با اشاره به اینکه هرکدام از شرکت ها و افراد نسبت به طرح ارایه شده تسهیلات بانکی دریافت می کنند، افزود: تاکنون برای 90 نفر از ثبت نام کنندگان در این طرح، دوره های توجیهی آموزشی برگزار شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر