کد خبر: 85009 A

مدیر کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی:

یکی از اصول مهم در پیشرفت برنامه‌ها، آموزش عوامل دخیل در اجرای برنامه‌هاست که بر این اساس اوقاف توجه ویژه‌ای را به این مقوله داشته و برگزاری دوره آموزش کارشناسان برنامه و بودجه در این استان از نمونه‌های بارز توجه به آموزش در اوقاف است.

ایلنا: مدیر کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی آموزش را زیربنای پیشرفت برنامه‌ها و توسعه سازمان‌ها دانست.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت الاسلام و المسلین سید شهاب الدین حسینی در دوره آموزشی کار‌شناسان ادرات کل اوقاف و امور خیریه استان‌های آذربایجان شرقی، غربی و اردبیل با اشاره به اینکه برنامه ریزی زیر بنای موفقیت و پیشرفت هر سازمان و نهاد دولتی و غیر دولتی است گفت: با تدابیر نماینده ولی فقیه و سرپرست سازمان از چند سال پیش برنامه ریزی گسترده‌ای جهت احیا و شناسایی موقوفات و همچنین عمران و آبادانی بقاع متبرکه انجام گرفته که حاصل آن پیشرفتهایی است که مردم در این سازمان مشاهده کرده و باعث اعتماد دوباره مردم به این سازمان مذهبی و فرهنگی شده است.

وی اوقاف را یکی از سازمانهای برنامه محور خواند و گفت: این سازمان بر اساس برنامه ۵ ساله اقدامات موثری را در نیل به اهداف عالی سازمان و نیز برآورده ساختن منویات مقام معظم رهبری انجام داده است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان افزود: این اصل ثابت شده است که در مجموعه ایکه برنامه ریزی نباشد سردرگمی و هرج و مرج حکمفرما خواهد بود و بر عکس سازمانی که بر پایه برنامه ریزی باشد موفق خواهد بود. حجت الاسلام والمسلمین حسینی ادامه داد: یکی از اصول مهم در پیشرفت برنامه‌ها، آموزش عوامل دخیل در اجرای برنامه هاست که بر این اساس اوقاف توجه ویژه‌ای را به این مقوله داشته و برگزاری دوره آموزش کار‌شناسان برنامه و بودجه در این استان از نمونه‌های بارز توجه به آموزش در اوقاف است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر