کد خبر: 85303 A

در آذربایجان شرقی آغاز شد؛

تعداد 805 دانش آموز و دانشجوی دختر و پسر تحت حمایت این نهاد در استان در طول سه ماهه تابستان به هفت اردوگاه کشوری اعزام می‌شوند.

ایلنا: مدیر امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی از آغاز سی و یکمین دوره اردو‌ها و کانون‌های فرهنگی دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش این نهاد خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا یوسف زمانی در گفتگو خبرنگاران گفت: به منظور غنی‌سازی اوقات فراغت و ایجاد نشاط روحی برای مددجویان تحت حمایت، سی و یکمین دوره غنی‌سازی اردو‌ها و کانونهای فرهنگی ویژه دانش آموزان و دانشجویان خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) آغاز و تا تاریخ ۳۱ شهریور ماه برگزار می‌شود.

وی افزود: تعداد ۸۰۵ دانش آموز و دانشجوی دختر و پسر تحت حمایت این نهاد در استان در طول سه ماهه تابستان به هفت اردوگاه کشوری اعزام می‌شوند.

زمانی تصریح کرد: از این تعداد ۴۲۶ نفر پسر و ۳۷۹دختر هستند.

وی با بیان اینکه تاریخ رفت و برگشت و مکانهای حرکت دانش آموزان و دانشجویان طبق برنامه تعیین شده خواهد بود اظهار داشت: شهرستان‌های اهر، میانه، مراغه و تبریز مبدا حرکت کاروان‌های اردوهای دانش آموزان و دانشجویان است.

زمانی یادآور شد: اردوگاه ثامن الائمه در استان خراسان رضوی، اردوگاه امام علی (ع) در کردستان، اردوگاه امام حسن مجتبی (ع) در کرمانشاه و اردوگاه الزهراء دراستان البرز به دختران و زنان سرپرست خانوار اختصاص یافته است.

وی ادامه داد: اردوگاه شهید مطهری در استان گیلان، اردوگاه امام علی (ع) در البرز و اردوگاه شهید آوینی در استان تهران برای پسران در نظر گرفته شده است.

کمیته امداد امام خمینی(ره)
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر