کد خبر: 85307 A

آشنایی با صنعت گردشگری، تاسیسات گردشگری، آشنایی با قوانین و مقررات، مسائل بهداشتی و مسائل ایمنی از جمله موضوعات مطروحه در نخستین دوره تخصصی گردشگری سلامت آذربایجان شرقی بود.

ایلنا: ۲۰ دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان با گذراندن دوره‌های تخصصی، موفق به دریافت مجوز فعالیت در گردشگری سلامت شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی با اعلام این مطلب گفت: نخستین دوره تخصصی گردشگری سلامت استان با حضور ۲۰ دفتر خدمات مسافرتی گردشگری برگزار شد.

تراب محمدی افزود: به زودی گواهی پایان دوره و مجوز فعالیت در حوزه تخصصی گردشگری سلامت آذربایجان شرقی برای شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی چهار روزه صادر می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با اشاره به سرفصل‌های دروس آموزش داده شده در این کارگاه اظهار داشت: آشنایی با صنعت گردشگری، تاسیسات گردشگری، آشنایی با قوانین و مقررات، مسائل بهداشتی و مسائل ایمنی از جمله موضوعات مطروحه در نخستین دوره تخصصی گردشگری سلامت آذربایجان شرقی بود.

محمدی همچنین با اشاره به فراهم آمدن زیر ساخت‌ها و سرمایه گذاری‌های صورت گرفته طی چند سال اخیر، تصریح کرد: به جرأت می‌توان گفت گردشگری به ویژه در حوزه سلامت در آذربایجان شرقی کاملا شکل و قوام گرفته و با شناخته شدن به عنوان مقصدی ایمن برای گردشگران، شاهد افزایش حجم گردشگر ورودی است.

وی خاطرنشان کرد: تمامی مشکلات پیش روی صنعت گردشگری با نگرش مثبت و اراده‌ای که از سوی دولت وجود دارد، در کنار همکاری دفا‌تر خدمات مسافرتی و جهانگردی و دیگر صنوف بخش خصوصی و ارائه طرح‌ها و برنامه‌های جدید به مرور زمان برطرف شده و شاهد تحقق اهداف حوزه گردشگری در آذربایجان شرقی خواهیم بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر