کد خبر: 85316 A

14 تیر ماه؛

جایزه ویژه این همایش یک دستگاه خودرو است.

ایلنا: مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی گفت: در راستای ایجاد نشاط و شادابی و ترویج و توسعه ورزش همگانی بر اساس منویات مقام معظم رهبری در توسعه ورزش همگانی همایش بزرگ پیاده روی همگانی و خانوادگی در تبریز برگزار می‌شود.
به گزارش خبرنگار ایلنا سید محمد شروین اسبقیان افزود: این همایش ۱۴ تیر ماه از ساعت ۷ صبح در مسیر جاده ائل گلی تبریز برگزار و علاوه بر صد‌ها جایزه نفیس، یک دستگاه خودور نیز به برنده خوش شانس اهداء خواهد شد.
اسبقیان خاطرنشان کرد: مردم تبریز و آذربایجانشرقی همواره در ترویج ورزش‌های همگانی، پرشور‌ترین در کشور هستند و همانند سال گذشته با حضور پرشور در همایش پیاده روی همگانی، علاوه بر ثبت رکورد دیگر، هموطنان را نیز به انجام ورزش تشویق خواهند کرد.
وی اضافه کرد: امسال نیز همانند سال گذشته حضور مردم این شهر در سایه همت و عزم مسوولان استانی برای ترویج ورزش‌های همگانی، پرشور‌تر از سال قبل خواهد بود.
اسبقیان اظهار داشت: مشارکت‌های اجتماعی مردم استان و همدلی و همراهی آن‌ها با برنامه‌های عمومی و ورزشی، مثال زدنی است و از گذشته مردم این استان به سلامتی و ورزش اهمیت خاصی قایل بوده و هستند.
وی تصریح کرد: این حرکت پروشور و این همایش بی‌نظیر با تلاش رسانه ملی، شبکه استانی سیما و شبکه ۳ سیما و برنامه صبح و نشاط پخش مستقیم خواهد شد.

سید محمد شروین اسبقیان‌ پیاده روی همگانی و خانوادگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر