کد خبر: 85374 A

از سوی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی صورت گرفت:

معرفی رابط‌های فرهنگی از هیات‌های ورزشی؛ برگزاری مسابقات قرآنی و محفل‌های انس با قرآن و کلاس‌های آموزشی از مهم‌ترین برنامه‌های ویژه ماه مبارک رمضان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی به شمار می‌رود.

ایلنا: در راستای تشکیل هیات قرآنی اداره کل ورزش و جوانان و انجام برنامه‌های قرآنی جلسه ویژه برنامه ریزی برای انجام فعالیت‌های قرآنی با حضور مسئول دارالقرآن استان برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا در این جلسه سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه آموزه‌های معنوی در بین جوانان و ورزشکاران ضمن تلطیف روح ورزشکاران و جوانان به صفای جسمی آنان نیز منجر خواهد شد گفت: قرآن کریم منبع فیض و سرچشمه نورانیت برای تمام انسان‌ها به شمار می‌رود.

لیلا جاویدان افزود: ترویج این منبع عظیم بین ورزشکاران و جوانان به رشد ارزشهای معنوی در بین این قشر عظیم منجر خواهد شد و در راستای این هدف برنامه‌های قرآنی اداره کل انجام می‌گیرد.
مسئول دارالقران استان آذربایجان شرقی نیز در این جلسه با بیان اینکه به برکت و آموزه‌های قرآن کریم ارزشهای معنوی در بین ورزشکاران برجسته‌تر و رنگین‌تر خواهد شد گفت: نمود این ارزش‌ها در میادین و عرصه‌های رقابت خود را نشان خواهد داد.

احمدی افزود: دارالقران استان همگام و همراه اداره کل در گسترش و ترویج فرهنگ قرآنی ‌‌نهایت تلاش خود را به کار خواهد گرفت.
در پایان این جلسه معرفی رابط‌های فرهنگی از هیات‌های ورزشی؛ برگزاری مسابقات قرآنی و محفل‌های انس با قرآن و کلاسهای آموزشی از مهم‌ترین برنامه‌های ویژه ماه مبارک رمضان جهت اجرا به تصویب رسید.

اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر