کد خبر: 85503 A

شهردار تبریز:

در اجرای طرح ضربتی آسفالت اساسی، مناطق ده گانه شهرداری، سازمان عمران و معاونت فنی و عمرانی با بسیج شبانه روزی امکانات و تجهیزات خود تلاش می‌کنند تا با اجرای موفق این طرح، رضایت عموم شهروندان را جلب کنند.

ایلنا: شهردار تبریز گفت: اجرای طرح‌های نوسازی و اصلاح آسفالت معابر و خیابان‌های سطح شهر تبریز مهم‌ترین اولویت شهرداری تبریز است.

به گزارش خبرنگار ایلنا علیرضا نوین که در جمع مدیران شهرداری تبریز سخن می‌گفت افزود: در آسفالت اساسی خیابان‌ها و معابر سطح شهر رعایت دقیق نکات و موارد فنی بایستی مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: شهرداری به دلیل حساسیت بالایی که در بحث رعایت نکات فنی در اجرای پروژه‌های عمرانی دارد، طی دستورالعمل‌هایی تأکیدات لازم را در خصوص اعمال و رعایت این دستورالعمل‌ها و اصول فنی ابلاغ کرده و در حال حاضر اجرای طرح آسفالت اساسی با رعایت دقیق موازین فنی انجام می‌گیرد.

شهردار تبریزخاطرنشان کرد: در اجرای طرح ضربتی آسفالت اساسی، مناطق ده گانه شهرداری، سازمان عمران و معاونت فنی و عمرانی با بسیج شبانه روزی امکانات و تجهیزات خود تلاش می‌کنند تا با اجرای موفق این طرح، رضایت عموم شهروندان را جلب کنند.

نوین با اعلام اینکه بخش قابل توجهی از معابر و خیابان‌های اصلی شهر تحت پوشش اجرای این طرح قرار دارند افزود: در حال حاضر بخش عمده‌ای از خیابان‌ها و معابر اصلی و مرکزی شهر و نیز محلات و خیابان‌های فرعی تحت پوشش طرح نوسازی و اصلاح آسفالت قرار گرفته‌اند و اجرای این طرح به تناوب در دیگر مسیر‌ها، خیابان‌ها، معابر و محلات شهر تبریز ادامه خواهد داشت.

وی اجرای این طرح را در راستای توزیع عادلانه خدمات و نیز گسترش خدمات محله‌های و شهروندی به شهروندان ارزیابی کرد و گفت: شهروندان تبریزی شایسته بهترین و مناسب‌ترین خدمات و رفاه اجتماعی هستند و بر همین اساس شهرداری تبریز وجهه همت خود را تحقق این آرمان مدیریتی قرار داده است.

شهردار تبریز افزود: با توجه به اینکه فصل تابستان به عنوان یکی از مهم‌ترین فصول مسافرپذیری تبریزاست، مجموعه شهرداری و مناطق و سازمان‌های تابعه تمام تلاش خود را برای آماده‌سازی شهر به منظور استقبال شایسته از میهمانان ورودی به تبریز به کار خواهد بست که اجرای طرح اصلاح و نوسازی آسفالت معابر و خیابان‌های شهر یکی از اصلیترین برنامه‌های شهرداری در حوزه گردشگری به شمار می‌رود.

شهردار تبریز‌
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر