کد خبر: 85509 A

جلسه تعاملی اداره نظارت بر اماکن عمومی استان آذربایجان شرقی با اصناف با محوریت برقراری نظم و امنیت ماه مبارك رمضان برگزار شد.

ایلنا: رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان آذربایجان شرقی ساعات کار صنوف را در ماه مبارک رمضان اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا هنردوست با اشاره به فرار رسیدن ماه مبارک رمضان درخصوص ساماندهی وضعیت صنوف و چگونگی فعالیت آنان در ماه مبارک گفت: جلسه تعاملی اداره نظارت بر اماکن عمومی استان با اصناف با محوریت برقراری نظم و امنیت ماه مبارک رمضان برگزار شد.

وی ادامه داد: طبق تعاملات به عمل آمده، فروش کالباس، سوسیس وسایر اغذیه‌های سرد به صورت کیلویی نه به صورت ساندویچ وآماده بدون هر گونه پخت وپز بلامانع است وهمچنین فعالیت سایر غذاخوری‌ها نیم ساعت قبل از افطار جهت آماده کردن غذا بدون پذیرش مشتری در پشت درهای بسته بلامانع است.

هنردوست افزود: ارائه سرویس غذایی با رعایت شئونات اسلامی وحفظ حرمت وقداست این ایام وانجام پوشش لازم برای محل سروغذا در هتل به مسافرین مقیم در آن واحد ویا با معرفی از سایر مراکز اقامتی بلامانع است.

وی در خصوص پایانه‌های مسافربری شهرستان‌ها نیز گفت: فعالیت ساندویجی‌ها وغذاخوریهای مستقر در ترمینال در ماه رمضان فقط با مجوز این اداره امکان پذیر بوده ودر صورت مشاهده تخلف ضمن برخورد با مدیران آن‌ها تعطیلی واحدهای صنفی متخلف در پی خواهد داشت.

ساعات کار صنوف در ماه مبارک رمضان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر