کد خبر: 86340 A

استاندار آذربایجان شرقی خبر داد:

رئیس جمهوری برای افتتاح طرح‌های مهر ماندگار و مسکن مهر به استان آذربایجان شرقی سفر می‌کند.

ایلنا: استاندار آذربایجان شرقی گفت: رئیس جمهوری ۲۵ تیرماه به استان آذربایجان شرقی سفر می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا احمد علیرضا بیگی افزود: رئیس جمهوری برای افتتاح طرح‌های مهر ماندگار و مسکن مهر به این استان سفر می‌کند.

وی با بیان اینکه مراحل تکمیل طرح‌های مهر ماندگار با تمام توان توسط مسوولان در حال پیگری است تا در این روز به دست دکتر احمدی‌نژاد به بهره برداری برسد گفت: بهره برداری از نزدیک به ۱۲ هزار مسکن مهر از دیگر برنامه‌های سفر ۲۵ تیر رییس جمهوری به استان آذربایجان شرقی است.

علیرضابیگی با بیان اینکه اقدامات خوبی برای تامین مسکن اقشار کم درآمد جامعه توسط دولت‌های نهم و دهم صورت گرفته است تأکید کرد: بسترهای توسعه و پیشرفت در جمهوری اسلامی به ویژه در آذربایجان‌شرقی فراهم است و حماسه اقتصادی به برکت تلاش‌های خدمت‌گزاران نظام اتفاق خواهد افتاد.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین به طرح‌های مهر ماندگار اشاره کرد و گفت: این طرح‌ها در هر جغرافیایی که قرار گرفته‌اند جزو قول‌های دولت به مردم است که باید تکمیل آن‌ها با جدیت از دستگاه‌های مرتبط پیگیری شود و با تمام محدودیت‌هایی که بر دولت اعمال شد این طرح‌ها را انجام خواهیم داد.

وی تأکید کرد: تا آخرین روز دولت دهم مسوولان دست از ارایه خدمات برنخواهند داشت، و بر اساس تعهداتمان به ملت بزرگ ایران، تمام تلاش خود را برای عملی کردن وعده‌ها به کار خواهیم گرفت.

استاندار آذربایجان شرقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر