کد خبر: 86355 A

همایش مسئولین طرح‌های عمرانی دانشگاه‌های منطقه 3 کشور در دانشگاه تبریز برگزار شد.

ایلنا: مدیرکل نظارت بر طرحهای عمرانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از راه اندازی دبیرخانه طرح‌های عمرانی دانشگاه‌ها در این وزارتخانه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا رخشانی مهر که همایش مسئولین طرح‌های عمرانی دانشگاه‌های منطقه ۳ کشور در دانشگاه تبریز سخن می‌گفت هدف از این امر را ارتقای کیفی فعالیت‌های عمرانی، هماهنگی بهتر امور و انجام نظارت مستمر طرح‌ها در دانشگاه‌ها اعلام کرد و گفت: همچنین اداره رسیدگی به طرح‌های جدید در وزارت علوم نیز راه اندازی شده است.

وی گفت: با کمک دبیر منطقه قبل از اجرای هر طرح بررسی کامل از نظر معماری و سایر موارد صورت خواهد گرفت و بعد از آن شروع به اجرای پروژه خواهد شد.

رخشانی مهر افزود: برای انتخاب دبیر منطقه، رزومه و سوابق مدیران طرح‌های عمرانی دانشگاه‌ها منطقه جمع آوری شده و پس از بررسی‌های لازم در جلسه هر منطقه، دبیر و نائب رییس انتخاب و اعلام می‌شود.

لازم به ذکر است این همایش با هدف ارتقای هماهنگی و همکاری ادارات کل طرح‌های عمرانی وزارت علوم، دانشگاه‌ها با مرکز آموزش عالی برگزار شد.

در این نشست در خصوص مسایل و مشکلات طرح‌های عمرانی دانشگاه‌ها، مقاوم سازی ساختمان‌های دانشگاه‌های منطقه، تنظیم بودجه، اعتبارات و دارایی‌های سال جاری تبادل نظر می‌شود.

این همایش با حضور مدیران طرح‌های عمرانی وکار‌شناسان بودجه دانشگاه‌های منطقه ۳ کشور شامل دانشگاه‌های تبریز، هنر اسلامی تبریز، ارومیه، بناب، زنجان، تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان، صنعتی ارومیه، صنعتی سهند تبریز، مراغه برگزار شد.

در پایان این مراسم جمشید اسماعیلی مدیر امور فنی دانشگاه تبریز به عنوان دبیر شورای هماهنگی طرح‌های عمرانی منطقه ۳ دانشگاه‌های کشور انتخاب شد.

جمشید اسماعیلی‌
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر