کد خبر: 86477 A

تعاونی‌های آذربایجان شرقی ظرفیت و توانمندی‌های خوبی در صادرات دارند که باید از این ظرفیت‌ها برای افزایش صادرات غیر نفتی استفاده کرد.

ایلنا: مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: تعاونی‌های آذربایجان شرقی در سه ماهه اول سال ۹۲، دو میلیون و ۳۲۰ هزار دلار کالا و خدمات صادر کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، یونس فاتح که در جلسه شورای مدیران ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سخن می‌گفت، افزود: تعاونی‌های اذربایجان شرقی در سه ماهه اول سالجاری دو میلیون و ۳۲۰ هزار دلار صادرات داشته‌اند که نسبت به زمان مشابه سال گذشته از افزایش ۴ برابری برخوردار است.

وی نقش تعاون را در رشد و ترقی اقتصاد کشور از جمله ایجاد اشتغال، تولید ثروت و توسعه عدالت بی‌نظیر خواند و تصریح کرد: تعاونی‌های آذربایجان شرقی ظرفیت و توانمندی‌های خوبی در صادرات دارند که باید از این ظرفیت‌ها برای افزایش صادرات غیر نفتی استفاده کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در ادامه از تشکیل ۶۸ تعاونی جدید در سه ماهه نخست سال ۹۲ خبر داد و گفت: تعاون باید در جامعه ترویج یابد چرا که ما برای رسیدن به پیشرفت و حرکت سریع نیازمند کار جمعی در بخش تعاون هستیم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر