کد خبر: 86672 A

شناسایی مشکلات و نیازمندی‌ها و رفع موانع توسعه شهرستان با توجه به تیم کاری شکل گرفته دور از دسترس نخواهد بود.

ایلنا: اولین نشست اعضای شوراهای اسلامی منتخب شهرهای مرند، جلفا و شبستر با حضور فرماندار و مدیر کل امور شهری و روستایی استان آذربایجان شرقی در فرهنگسرای شهر مرند تشکیل شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا فرماندار مرند در این جلسه با تبریک به اعضای منتخب شورای اسلامی شهر‌های مرند، جلفا و شبستر از حضور و فعالیت همه داوطلبین شورا و انجام رقابت سالم بر مبنای اخلاق که نشان از فرهنگ بالای کاندیدا‌ها بود قدردانی کرد و گفت: انتخابات پرشور ۲۴ خرداد قلب مقام معظم رهبری و همه دوستاران نظام را شاد و دشمنان نظام را مایوس و نا‌امید نمود.
رضوانیی فضای باز تبلیغات را حاصل تلاشهای هیات اجرایی برای پرشور کردن انتخابات بر اساس قانون دانست و گفت: انتظار مردم از شما پاسخگویی به مطالبات به حق مردم بوده و شما باید در دوره خدمت خود در شورا پاسخگو به اعتماد و آرای مردم باشید.
وی اعضای حاضر را افرادی توانمند مومن ومتعهد به ارزشهای نظام و رهبری دانست و گفت: تصمیم سازی و اداره امور و نظارت بر عملکرد شهرداری از مهم‌ترین وظایف شوراهاست و از شوراهای جدید می‌خواهیم با اولویت تدوین برنامه جامع توسعه شهرستان با توجه به پتانسیل‌های گسترده و بالقوه کار خود را در شورا آغاز نمایند.
رضوانی تسلط اعضای شورای شهر به قوانین را اساس تصمیم گیری‌ها خواند و گفت: شناسایی مشکلات و نیازمندی‌ها و رفع موانع توسعه شهرستان با توجه به تیم کاری شکل گرفته دور از دسترس نخواهد بود وان شاا.. با تجربه کاری و مدیریتی اعضای منتخب شاهد رونق روز افزون در شهرستان خواهیم بود.
فرماندار مرند تعامل شورا‌ها با فرمانداری را در رفع مشکلات بسیار مهم برشمرد و گفت: فرمانداری در رفع مشکلات شهر نقش اساسی دارد و می‌تواند کمکهای زیادی در رفع مشکلات انجام دهد.
وی خدمت به مردم را عبادت دانست و گفت: رسیدگی به امورات مردم مسئولیتی سنگین بوده و باید از نظر شرعی و قانونی نسبت به دوره خدمتی خود پاسخگو باشیم.

فرماندار مرند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر