کد خبر: 86691 A

ارزش این سرمایه‌گذاری‌ها بیش از هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

ایلنا: تاکنون بیش از ۱۵۰ طرح برای ارایه درپانل تخصصی گردشگری و خدمات چهارمین همایش بین المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در آذربایجان شرقی که طی روزهای ۱۵ و ۱۶ تیرماه در تبریزبرگزار خواهد شد، آماده شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی با اعلام این مطلب گفت: پانل و بخش گردشگری و خدمات از مهم‌ترین بخش‌های این همایش بوده و سرمایه‌گذاران بسیاری برای حضور در این حوزه اظهار علاقمندی کرده‌اند.

تراب محمدی تصریح کرد: تاکنون بیش از ۳۰۰ تن از علاقمندان به سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری و سرمایه‌گذاران بخش گردشگری برای حضور در این همایش ثبت‌نام کرده‌اند.

دبیر پانل تخصصی گردشگری چهارمین همایش بین المللی فرصت‌های سرمایه گذاری استان، افزود: این سرمایه‌گذاران روز شنبه پانزدهم تیرماه از ساعت ۱۷ الی ۲۰ در محل اجرایی پانل تخصصی گردشگری برای ارائه دیدگاه‌ها، طرح‌ها، اظهار علاقمندی و نیز انعقاد قرارداد برای سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری حضور خواهند یافت.

محمدی همچنین با اشاره به حضور مسئولان سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور و مدیران دستگاه‌های مرتبط استانی در این پانل تخصصی و حضور در جلسات به منظور پاسخگویی به سوالات سرمایه‌گذاران و علاقمندان به سرمایه‌گذاری گردشگری گفت: سرمایه‌گذاران و علاقمندانی از پنج کشور فرانسه، امریکا، ترکیه، عراق و جمهوری آذربایجان به منظور بررسی فضای کسب و کار و ایجاد زمینه‌های سرمایه گذاری گردشگری در استان اعلام آمادگی کرده‌اند.

محمدی تصریح کرد: ارزش این سرمایه‌گذاری‌ها بیش از هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر