کد خبر: 88145 A

از 20 تفاهم نامه منعقده، 17 تفاهم نامه توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی با بخش خصوصی و سه طرح مشارکتی توسط سازمان گسترش و نوسازی با بخش خصوص به امضای طرفین رسیده است.

ایلنا: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: در چهارمین همایش بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری آذربایجان شرقی ۲۰ تفاهم نامه همکاری در بخش صنعت، معدن و تجارت به امضا رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد جعفر عظمایی در گفتگو با خبرنگاران افزود: این تفاهم نامه‌ها به ازرش ۷۵۰ میلیون دلار بوده که با بخش‌های خصوصی به امضا رسیده است.

وی اظهار داشت: از ۲۰ تفاهم نامه منعقده، ۱۷ تفاهم نامه توسط سازمان با بخش خصوصی و سه طرح مشارکتی توسط سازمان گسترش و نوسازی با بخش خصوص به امضای طرفین رسیده است.

عضمایی اضافه نمود: طرح‌های کائوچوی مصنوعی (SBA)، تری فسفات سدیم (STPP) و طرح لوازم پزشکی پر مصرف از جمله طرحهایی هستند که در چهارمین همایش بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری توسط سازمان گسترش و نوسازی با بخش خصوص به امضا رسیده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: در پانل صنعت و معدن ۱۰۱ طرح بزرگ سرمایه گذاری برای معرفی به سرمایه گذاران داخلی و خارجی ارائه و همزمان با این پانل تخصصی تفاهم نامه‌های همکاری نیز میان دو طرف منعقد شد.

وی تصریح نمود: از این تعداد طرح، ۸۶ مورد آن صنعتی و ۱۵ مورد نیز معدنی بودند.

سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همانند سال‌های گذشته در این همایش فعالانه حضور داشته و در پانل‌های تخصصی زمینه‌های معرفی طرح‌ها و بسترسازی شرایط عقد تفاهم نامه و جذب سرمایه گذاران خارجی و داخلی بحث و بررسی خواهد شد.

همایش بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر